Magazin

Nihat Doğan’ın iki kız kardeşi alıkoyma iddiası konusunda kızların babasından flaş açıklamalar

Nihat Doğan’ın 11 ve 17 yaşındaki iki kız kardeşi alıkoyma iddiasında yeni gelişme…Bugün Buket Aydın’ın Kanal D Ana Haber’de gündeme getirilen alıkoyma iddiasıyla ilgili yeni gelimeler yaşandı. Nihat Doğan tarafından alıkonduğu iddia edilen iki kız kardeşin anne ve babaları Kanal D Ana Haber’e konuştu.

ADLİ TIPTAN MUAYENE TALEBİNDE BULUNACAK

Kız kardeşlerin babası, olayda şüphelerinin bulunduğunu ve bu nedenle alıkonduğu iddia edilen kızlarıyla ilgili adli tıpta muayene isteyeceklerini dile getirdi.

Dün gündeme getirilen ve Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen alıkoyma haberine bugün de devam edildi. Kanal D Ana Habere konuşan iki kızın anne ve babası olayın peşine gideceklerini açıkladılar. Kızlarından iki saat haber alamadıklarını dile getiren kızların annesi olayda şüpheli durumlar olduğunu dile getirdi.

“KIZ ÇOCUĞUNUN BEKAR ERKEĞİN EVİNDE NE İŞİ VAR?”

Kızların babası ise kızlarını evine çağıran Nihat Doğan’ın bir şeylere zemin hazırlamak için bunu yaptığını savundu. Bununla da kalmayan babanı, kızları için adli tıptan muayene talebinde bulunacaklarını söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

Baba, kızlarının daha önce de birkaç kere Nihat Doğan’ın evine gittiklerini öğrendiğini aktardı. Baba, Kanal D Haber muhabirine “bir genç kız çocuğunun bekar erkeğin evinde ne işi var?” diye sordu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu