Yerli Dizi

Nihat Genç’ten Çarpışma’da FETÖ mesajı verildi iddiası

Geçtiğimiz günlerde yazdığı bir yazısında ATV’de yayınlanan Ezel dizisinde FETÖ’ye dair subliminal mesajlar verildiğini iddia eden yazar Nihat Genç, bu kez benze bir iddiayı Show TV’de yayınlanan Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrolde yer aldığı Çarpışma dizisi için gündeme getirdi. Nihat Genç, Oda TV adlı internet sitesinde kaleme aldığı yazsısında ‘FETÖ’cülerin gizli işaret ve mesajlara usul usul başladığını iddia etti.

EZEL’DEN SONRA ÇARPIŞMA’YI DA MERCEK ALTINA ALDI

Nihat Genç, dizinin son dakikalarında trafik polisinin (Fethullah Gülen Hocaefendi’nin baş harflerini kodlayıp) ‘Plakayı veriyorum Fatsa Giresun Hatay’ diye anons yapmasını iddiasına örnek gösterdi.

“Show TV’de dün akşam yayınlanan Çarpışma adlı dizinin tekrarında bu şifreli anonsu ‘kaldırdılar” diyen Genç, dizinin ifşa olduğunu öne sürdü.

Genç’in “Dizilerdeki FETÖ şifrelerinde son durum” başlığıyla yayımlanan yazısında “Çarpışma dizisini çekenler kuşkuları dağıtmak için, daha önceki örneklerden bildiğimiz üzere, dizinin ilerleyen bölümlerinde mutlaka Atatürk’e, Türk Bayrağı’na ağır romantik, ağlamaklı sahneler yerleştireceği açıktır” diye yazdı.

“TUTULSA BİLE YAYINDAN KALDIRILACAK”

Nihat Genç, yazısının finalinde dizinin çok tutulsa bile yayından kaldırılacağını iddia ederek, “Ancak Çarpışma dizisi deşifre olduğu ve artık dizinin ‘takipte’ ‘gözetim’ altına alındığını çok iyi anlayan prodüksiyonun, bu dizi çok tutulsa dahi birkaç bölüm sonra yayından kaldırılacağına artık kesin gözüyle bakabiliriz.” ifadesini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde Ezel dizisiyle ilgili çok ilginç bir yazı kaleme alan Nihat Genç, maddeler halinde yıllar öncesinde ATV’de yayınlanan Ezel dizisinde FETÖ’ye ait subliminal mesajlar verildiğini iddia etmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu