Televizyon

Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Ünlü ilahiyatçıdan merak uyandıran açıklama

Türkiye’nin en çok tanınan ve sevilen ilahiyatçıları arasında yer alan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığı söylentisi sosyal medyayı salladı. İşte, Nihat Hatipoğlu’nun hastalığı hakkında merak edilen detaylar..

Özellikle sosyal medyadaki iddialardan sonra birçok kişi, geçmiş olsun ve destek mesajları paylaştı. Nihat Hatipoğlu’nun hastalığı ne? Nihat Hoca’nın resmi Facebook hesabındaki son paylaşımda “Dostlar rahatsızım, tedavi görüyorum, özel dua istiyorum.” yazdığı görülüyor.

Son günlerde corona virüs vaka sayısının artması ile birlikte Nihat Hatipoğlu’nun Facebook sayfasından yapılan paylaşımla birlikte hocanın hasta olduğu bilgisi paylaşıldı. Son dakika haberine göre Profesör Nihat Hatipoğlu’nun ciğerlerinde rahatsızlık olduğu tespit edildi. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun corona virüse yakalandığı iddiası hakkında açıklama da geldi. İşte son dakika haberinin detayları…

NİHAT HATİPOĞLU CORONA MI OLDU? CİĞERLERİNDEKİ RAHATSIZLIK…

Son gelen bilgiye göre Nihat Hatipoğlu’nun Coronavirus olmadığı, ciğerlerinde yaşadığı sıkıntı nedeniyle hastanede tedavi altında olduğu ifade edildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu