Magazin

Nilgün Belgün’ün en çok beğendiği erkek medya dünyasının ünlü ismi çıktı

1ANTV’de Ekin Olcayto’nun sunduğu “Kırmızı Koltuk” her Pazartesi ekranlara geliyor. Ekin Olcayto’nun ilk konuğu Nilgün Belgün oldu. Ünlü oyuncu ilginç açıklamaların altına imza attı. En çok beğendiği erkeği açıklayan Belgün bu ismin Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök olduğunu söyledi. Belgün, Özkökle ilgili konuşurken onu adeta yere göğe sığdıramadı. Ünlü oyuncu aynı projede en çok oynamak istediği oyuncu olarak da Haluk Bilginer’i gösterdi.

ERTUĞRUL ÖZKÖK’Ü ÇOK BEĞENİYORUM
Televizyon ve tiyatro dünyasının renkli ismi Nilgün Belgün, 1ANTV’de Ekin Olcayto’nun sorularını cevapladı. Belgün, her zamanki gibi samimi ve cesur cevaplarıyla dikkatleri çekti.

Ekin Olçayto’nun Türkiye’de dışarıdan baktığında, duruşuyla, kıyafetiyle, tavrıyla en beğendiğin adam kim sorusu üzerine Nilgün Belgün şunları söyledi: “Ertuğrul Özkök en beğendiğim adam. Ertuğrul Özkök’ü ben insan olarak da, kültür olarak da, yaşam gurusu olarak da, stil olarak da, kendine bakma olarak da çok beğeniyorum. Onun dışında gençlerden de çok yakışıklı erkekler var. Onların içinden en beğendiğim Kıvanç Tatlıtuğ. Onu beğenmemek mümkün mü? O eşiyle birlikte çok güzel bir çift oldular.

CİNSELLİK DE BİR KÜLTÜRDÜR
Hayatın bütün gerçeklerine karşı açık olman gerekir. Ne kadar kendini kapatırsan, ne kadar baskı kurarasan o kadar mutsuz olursun. Baskılarda mutsuzluk var, baskılarda kabullenememek var. Hayatın gerçeklerini kabul ettiğin zaman çok rahat yaşıyorsun. Kabullenemediğin zaman şiddet devreye giriyor. Boşandı diye karısını bıçaklıyor, öldürüyor. Cinsellik de bir kültürdür. Türkiye’de insanlar cinselliği kolayca yaşayamıyor. Bu baskılardan kadın cinayetleri, kadın tacizleri gerçekleşiyor. Hepsinin altyapısında cinsel kültürün olmaması yatıyor. Cinsellik de yemek içmek kadar normal bir şey.

MELİSA SÖZEN’İ BEN SEÇTİM
Melisa Sözen’i ben seçtim. Benim gençliğimi oynayacak bir oyuncu arıyorduk. Oradan birini seçmem için bir ajans bana katalog getirdi. Ben de sayfaları çevirdim ve bu dedim. Melisa’nın ilk çıkışı benim genç kızlığımı oynamasıyla oldu, hatta bazı ropörtajlarında kendi de anlatır. Ve sonra ben ona da hayram oldum. Geçenlerde bir oyununa gittim şok geçirdim, muhteşem bir performans sergiledi. Çok doğru yere parmak başmışım dedim. Müthiş yetenekli. Tiyatro oynuyor.
Çok yetenekli genç kadın oyuncularımız var. Melisa Sözen’in dışında, Serenay Sarıkaya’yı çok beğeniyorum. Demet Evgar’a bayılıyorum. Songül Öden çok yetenekli.

HALUK BİLGİNER İLE OYNAMAK İSTERİM
Haluk Bilginer çok iyi bir aktör, kendisi ile bir projede yer almak güzel olurdu, Haluk Bilginer’le hiç oynamadım. Onunla komedi veya dram oynamak isterim. Geçmiş yıllarda bir rol teklif etmişti, fakat o sıralar bir dizide yer alıyordum, o nedenle o rolü oynayamadım.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu