Magazin

Niran Ünsal: Sayenizde Allah beni günahlarımdan arındırıyor!

Ünlü şarkıcı Niran Ünsal,  başörtüsü taktığı için işlerinin azalması nedeniyle başını tekrar açtığını duyurmuştu. Ünsal’ın bu açıklaması oldukça tepki çekmişti. Niran Ünsal gelen eleştirilere cevap verdi. Ünsal, kapanarak sanatçı olunmuyor açıklamasıyla yine çok konuşulacağa benziyor.

 “KAPANARAK SANATÇI OLUNMUYOR”

Geçtiğimiz yıllarda başını kapama kararı alan ancak ticari kayıp yaşadığı gerekçesiyle tekrar açılan Nisan Ünsal’ın “Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu, ben yılda 80 konser veriyordum, peruk takmak da çare olmadı.” şeklindeki açıklaması çok konuşulmuştu.

“ALLAH BENİ GÜNAHLARIMDAN ARINDIRIYOR!”

Ünlü yorumcu Niran Ünsal, gelen eleştirilere sosyal medya hesabından cevap verdi:
Ünsal, “Allah’ım sen ne kadar büyüksün. günahlarımı parayla satsam alan olmazdı. İnsan neler yaşar? Ben neler yaşadım ? Hiçbir şeyi tam anlamıyla bilemezsiniz. Ve yine siz, hiçbir şeyi tam olarak bilmeden beni karalamanız, iftiraya ve hakarete maruz bırakmanız. Ne müthiş bir ironi değil mi! Allah; beni günahlarımdan arındırıyor, sizin sayenizde. Hepinize teşekkür ederim” diye yazdı.

Niran Ünsaldan kendisini eleştirenlere cevap

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu