Dijital PlatformlarFragmanlarTelevizyon

Nircancan Angeli’ye ulaşacak mı? (Tatlı Bela 100. bölüm özet ve fragmanı)

Tatlı Bela 100. bölümde neler yaşanacak. Kanal 7 ekranlarına gelen sevilen Hint Dizisi 100. bölüm fragmanı yayınlandı. Sid bankadan kredinin çıktığını duyunca çok mutlu olur. Bu kredi ile kardeşinin düğününü rahat yapacaktır normalde çıkmayacak olan kredi varadın bankayı arayarak rica etmesi ile çıktığından haberi yoktur.

Nirancan evden yaka paça atıldıktan sonra Angeliye ulaşmaya çalışıyor ve Asraham Huzurevine geliyor. Ancak onun delirdiğini düşünüyorlar. Nirancan sakin olmaya çalışırken bir anda sinirlerine hakim olamayıp bağırıyor ve Huzurevi’ni terkediyor. Motta hemen Angeli’yi arayarak olanları anlatıyor ve Nirancan hakkında bilgi veriyor.

Angeli duydukları karşısında çok üzülüyor. Slok ve Asta ile konuşuyor. Slok, Nirancan için endişelenmemesini söylüyor. Varad ise akıl hastanesini arayarak babasını bırakmamalarını istiyor. Nirancan yerde otururken iki adam gelip ona yardım etmek istediğini söylüyor. Nirancan onlarla gidiyor. Adamlar Varad’ı arıyor ve Nirancan’ı bulduklarını söylüyor. Bir tehlike olduğunu anlayan Nirancan bir fırsatını bulup kaçıyor ve otobüse biniyor. Adamlar onu takip ediyor ama ellerinden kaçırıyorlar.

Mumbai’ye gelen Nirancan tapınağa gidiyor ve Angeli’yi görüyor. Bir hırsız Angeli’nin mangal sutrasını çalıyor. Nirancan olayı görünce adamın peşinden gidiyor. 2 gündür aç ve yorgun olduğu için fazla koşamayıp yere yığılıyor ve kalabalık başında toplanıyor. Angeli onun olduğu yere gidince Nirancan’ı tanıyor ve onu kaldırıp bir yere oturtuyor. Nirancan kendine gelince Varad’ın yaptıklarını tek tek anlatıyor. Slok ise Angeli’yi merak edip tapınağa gelirken Angeli de taksiye biniyor.

Angeli, Nirancan’ı kendi evine getiriyor. Kapıyı açan Asta çok şaşırıyor. Slok’a ne diyeceklerini düşünüyor. Angeli, nirancan’ı o halde bırakamayacağını anlatıyor. Asta Nirancan’a inanmadığını hala onun rol yaptığını düşünmektedir. Kalindi ise beklenen imzayı atmıştır. Mala da Amkush’tan hoşlandığı için kağıtları almış Ankush’a sevgisini itiraf edinceye kadar vermeyi düşünmemektedir.

Nirancan için bir doktor çağırıyor Angeli. Doktor onun aç olduğunu ve bitkin düştüğünü söylüyor. O sırada Slok geliyor ve babasını görünce inanamıyor. Nirancan çok mutlu oluyor ve ondan özür dilemeye çalııyor ama Slok onu affetmeyeceğini ve bu evden gidene kadar evi terk edeceğini söyleyerek çıkıp gidiyor. Slok yemek kamyonlarının yanına geliyor. O sırada Asta da Slok ile konuşmaya geliyor ama Slok çok kızıyor. Nirancan’ın nasıl biri olduğunu biliyorum ancak onu bu halde bırakamazdım diyen Angeli’ye Slok, ‘ya o ya ben ‘ diyor. Angeli böyle bir tercih yapmayacağını söyler.

Sojal ise kendini şöhrete iyice kaptırmıştır. Üzerine yeni kıyafetler almıştır. Annesi Jaja’da bu durumdan oldukça memnundur. Sidhart aldığı kredinin arkasında Varad’ın olduğunu öğrenince Jyothi’ye çok kızar. Renuka onları bu halde görünce sevinir. Sid Varad’ı arayarak krediyi bir seferliğine mahsus kabul ettiğini parayı en kısa zamanda ödeyeceğini söyler.

Nirancan ısrarla Slok ile görüşmek ve ondan özür dilemek istediğini isöyler. Angeli bunun için biraz zamana ihtiyaçları olduğunu söylese de Nirancan dinlemez. Onun ısrarlarına dayanamayan Angeli Nirancan’ı yemek kamyonunun olduğu yere götürür. Nirancan Slok’u masaları silerken gördüğünde üzülüp ağlar. Nirancan onun yanına gider ve ona sarılır. Slok hiç tepki vermeden bekler. Ancak onun yaptıklarını düşünerek onu itekler. Angeli ve Asta olanları hayretler içinde izlemektedir.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Tatlı Bela Künye

Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu