Magazin

Nişanlanıyorum diyen Megastar Tarkan gizlice kuzu kuzu evlendi

Megastar Tarkan 2016 yılında evleneceğini daha önce duyurmuştu. 5 yıllık sevgilisi ile dün sade bir törenle sessiz sedasız evlenen Tarkan’ın evlenme şekli ünlü şarkısı Kuzu Kuzu’yı anımsattı. Tarkan nikahını hem basından hem de diğer sanatçı dostlarından gizledi. Gerçek düğünün ne zaman yapılacağı merakla bekleniyor.

Türkiye’nin mega starı popçu Tarkan adeta sağ gösterip sol vurdu.Haziran’da evleneceğini duyuran Tarkan nişanlanma perdesinin ardında gizlice evlendi. 43 yaşındaki ünlü şarkıcı Almanya’da yaşayan uzatmalı sevgilisi Dilek Pınar ile artık karı koca oldu.

Tarkan Cuma günü gizlice evlendi

Megastar Tarkan kendisinden beklenmeyen bir sadelikle 29 Nisan Cuma günü kendisinin Tarabya’daki lüks villasının bahçesinde düzenlenen sade bir törenle dünya evine girdi. Tarkan ve eşi Pınar Dilek nikahlarına yakın ailelerinin dahil olduğu 40 kişilik misafir davet ettiler ve sade bir törenle evlendiler. Yıllardır evlenip evlenmeyeceği sorusunun cevabı dört gözle beklenen Tarkan’ın düğününe çiftin aile yakınları katıldı. Çiçeği burnunda eşi ve ailesi için hiçbir masraftan kaçınmayan Tarkan, The Marmara Catering isimli firma ile anlaştı ve 40 kişilik davetliye özel yemek, içki ve garson hizmeti için yaklaşık 15 bin lira harcama yaptı.

 

Evini mumlarla ve çiçeklerle süsledi

Evi çiçekler ve mumlarla donatan Megastar, sade ama rüya gibi bir törenle Dileğ’ine kavuştu. Megastarın nikah için yaklaşık 50 bin lira harcadığı ve eşinin akrabaları için bir otelde 8 oda kiraladığı da gelen bilgiler arasında.

Şaşalı bir düğün daha sonra

Tarkan, nikahını basına kapalı olarak gerçekleştirdi ve geniş güvenlik önlemleri aldırdı. En özel gününün basına yansımaması için de 5 özel koruma tutan Tarkan’ın nikahında özenle seçilen bir müzik listesinin olduğu ve dünya listelerinden parçalar çalındığı fısıltı gazetelerinden gelen haberler arasında yer alıyor. Tarkanın daha önce işaret etmiş olduğu Haziran ayında muhteşem bir düğün yapması bekleniyor ama konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Tarkan evlilik fikrine sıcak baktığının ilk sinyallerini Kıbrıs’ta bir yılbaşı konserinin ardından “Pınar’la huzurlu bir ilişkim var. Kısmet olursa 2016’da evleneceğim” sözleri ile vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu