Dizi TVYerli Dizi

No 309 8. Bölüm fragmanında Pelinsu’nun yeni planı ortalığı karıştırıyor

Fox TV’nin yaz dizi projeleri şimdiden izleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran projeler arasında yerini başarılı bir şekilde aldı. No 309 dizisinden sonra Nolur Ayrılalım dizisinin de izleyicilerin dikkatini çekmesi herkesi şaşırtmaya devam etti. İzleyicilerin şimdi merak ettiği konular arasında No 309 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu yer aldı.

Son bölümde Onur ve Lale arasında yaşanan kavgaların ardı arkası kesilmemişti. Fakat her şeye rağmen Onur’un ve Lale’nin aileleri bu konuda sayduyulu davrandı ve ikilinin arasının tekrar düzelmesi için elinden gelen her şeyi yaptılar. Onur ve Lale ailelerinin gizlice buluşturmalarıyla tekrar bir araya gelmek zorunda kaldılar. No 309 fragman da Onur elinden gelen her şeyi yapıp Lale’nin gönlünü almayı başardı. Lale ve Onur’un arasındaki buzların erimesi iki aileye de derin nefes aldırdı. Onur ve Lale aralarındaki buzlar erir erimez ailelerine bir oyun oynamaya karar verdiler. Öte yandan Onur’un Lale ile beraber Ağva’ya gittiini öğrenen Pelinsu yeni bir plan yaptı. Bu plana ise Erol ve Betül’ü dahil etti. Dizinin yayınlanan son bölümünü aşağıda bulunan No 309 7. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

NO 309 8. BÖLÜM FRAGMANI

Fox TV’nin sevilen dizisi No 309’da yaşanan yeni gelişmeler ortalığın karışmasına neden oldu. Onur ve Lale’nin arasındaki sorunlar bitti. Ağva’daki tatille aralarındaki buzları erittiler Lale ve Onur ailelerine oyun oynamaya karar verdiler.

PELİNSU ŞOK HABERİ ALIYOR

Onur’un Ağva’ya Lale ile gittiğini öğrenen Pelinsu, Betül ve Erol ile bir takım planlar içerisine girer. Doktor Onur’un Lale’yi davet ettiği organizasyona Erol ve Filiz de katılır. 

LALE VE ONUR’DAN ŞOK KARAR

Lale’nin Onur’u terk etmesi her iki aileyi de şok etti. Aileler bu olaydan sonra mecburen harekete geçti. Lale ve Onur’u tekrar bir araya getirmek için plan yaptılar. Birbirlerinden habersiz şekilde aynı yere giden Onur ve Lale karşılaşınca şok oldular ve birlikte vakit geçirmek zorunda kaldılar. Herkesten uzakta geçirdikleri tatil onları tekrar bir araya getirdi.

NO 309. 7. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

NO 309 KONUSU

Onur gittiği randevuda bazı karışıklıklardan ötürü Lale’yle aynı masaya oturur. Lale de annesinin ısrarı üzerine farklı bir randevuya gelmiştir. Annesinin söylediği Onur’u başka onurla karıştıran Lale büyük bir hata yapar. Lale ve Onur’un yanlışlıkla aynı masaya oturup buluşması üzerine olay beklenmedik yerlere gider. Bunun sonucunda oluşan olaylar herkesi şok eder.

NO 309 OYUNCULARI

Oyuncular: Furkan Palalı (Onur Sarıhan), Demet Özdemir (Lale Yenilmez), Suat Sungur (Fikret), Beyti Engin (Şadi), Sumru Yavrucuk (Songül Şen), Sevinç Erbulak (Betül) ve Pelin Uluksar (Nergis)

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı