ReytingYerli Dizi

Nöbet dizisi ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

Show TV’nin Pana Yapım imzalı son dönem iddialı dizisi Nöbet, dün akşam  ilk bölümüyle ekrana geldi. Nöbet’in ilk bölümüyle kaçıncı olacağı merak ediliyordu. 3 Mart Pazar günü reyting tablosu şöyle gerçekleşti…

NÖBET DİZİSİNDEN VASAT BAŞLANGIÇ

Genel/ Total kategorisinde Fox TV dizisi “Savaşçı” 1.sırada yer alırken, 2.sırada TV8’de ekrana gelen “Survivor Türkiye-Yunanistan” yarışması, 3.sırada ise Star TV’de yayınlanan “Kardeş Çocukları” dizisi yer aldı.

AB kategorisinde ise 1.sırada TRT 1’de yayınlanan “Elimi Bırakma”dizisi, 2.sırada “Kardeş Çocukları” , 3.sırada ise “Survivor Türkiye-Yunanistan” yarışması yer aldı.

Show TV’de ilk kez yayınlanan “Nöbet” dizisi ise Genel/Total’de 6., AB’de ise 8.olabildi.

Dizi, #Nöbet etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 7 saat dünyada ise 1 saat 50 dakika TT listesinde kaldı. Nöbet ilk bölümüyle; ABC1’de yüzde 4.46 rating ve yüzde 9.79 izlenme payı, AB’de yüzde 3.81 rating ve yüzde 8.86 izlenme payı, Total’de ise yüzde 4.32 rating ve yüzde 9.23 izlenme payı elde etti.

Bu sonuçların ışığında Nöbet dizisi beklenildiği oranda iyi bir başlangıç yapamadı. İlerleyen haftalarda reyting tablosunun zirvesinde ne gibi değişiklik olup olmayacağı merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu