Televizyon

Nolur Ayrılalım dizisine yazık mı edildi? Erken finalin gerçek sebebi ne?

2016 yazının önemli birkaç yapıtından biri olan Nolur Ayrılalım dizisi reklam alamadığı belirtilerek yayından kaldırıldı. Sadece 5 bölüm yayınlanan ve her zaman reytinglerde ilk 10’da yer alan diziye yazık mı edildi? Dizi başka bir kanalda yeniden yayınlanır mı? Osman Sınav imzalı Nolur Ayrılalım sevenler hayal kırıklığı içinde olduklarını belirtiyor.

Nolur Ayrılalım dizisi ekranda aradığını bulamadı ve bu yaz Reyting Canavarı’nın dişlerinde parçalanmaktan kendini kurtaramadı. Güçlü oyuncu kadrosu ve eğlenceli senaryosuna rağmen yapımcıların istediği başarıyı yakalamadığı belirtilen Nolur Ayrılalım, acaba reyting dünyasının perde arkasını aralıyor diye mi ekrandan kaldırıldı?

Başrollerinde Nilay Duru, Aras Aydın, Gürgen Öz, Nilperi Şahinkaya ve Aray Ayaz yer aldığı dizi, eğlenceli hikayesi ile tam bir yaz dizisi olarak ekranlarda yer alıyordu. Birçok başarısız yapıtın devam ettiği televizyon ekranında sadece 5 bölümlük şans verilen Nolur Ayrılalım’a yazık mı edildi? Sevenleri hala Nolur Ayrılalım dizisinin bir şekilde ekrana geri döneceği umudu içinde…

NOLUR AYRILALIM HAKKINDA

Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini ise oğlu Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği N’olur Ayrılalım’ın başrollerinde Gürgen Öz, Nilay Duru, Aras Aydın, Nilperi Şahinkaya gibi genç ve sevilen oyuncular bulunuyor. Birlikte olup ayrıldığı her kızın, hayatının aşkıyla evlendiğine inanılan modern bir Telli Baba (Aras Aydın) ve onu televizyon şovuna dönüştürmeye çalışan Turgay’ın (Gürgen Öz) eğlenceli hikayesinin anlatıldığı dizide, Nilay Duru’nun canlandırdığı Azize karakteri ise, iki erkek arasında hayatının aşkını bulmaya çalışıyor.

OYUNCULAR

Nilay Duru (Azize Ilgazoğlu), Aras Aydın (Ulaş Vardar), Gürgen Öz (Turgay Atalay ), Nilperi Şahinkaya (Temmuz Akıncı), Osman Karakoç (Yusuf Ilgazoğlu), Hilal Uysun (Çiğdem Şanlı), Duygu Karaca (Saadet Börekçi),Ayşe Selen (Nazife hanım), Meriç Başaran (Şükufe Börekçi), Hüseyin Soysalan (Nadir Erciyesli), Özgül Sağdıç (Irmak Erciyesli), Eray Ayaz (Ateş Erciyesli)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu