Medya

NTV ile yolları ayrılan Oğuz Haksever ekranlara dönüyor

NTV’den sürpriz bir şekilde yolları ayrılan deneyimli TV habercisi Oğuz Haksever’in yeni kanalı belli oldu.

Son zamanlardaki Erdoğan Aktaş ve Candaş Tolga Işık transferleriyle medya dünyasında ses getiren hamleler yapan tv100, önemli bir ismi daha kadrosuna kattı. Usta anchorman Oğuz Haksever, tv100 Ana Haber Bülteni sunuculuğuyla ekranlara dönüyor. Oğuz Haksever NTV’den ayrılmıştı.

Medyatava’nın haberine göre tv100 transferlerine bir yerinisini daha ekledi. Geçtiğimiz haftalarda Erdoğan Aktaş ve Candaş Tolga Işık transferleriyle medya dünyasında taşları yerinden oynatan tv100, bomba bir ismi daha kadrosuna kattı.

Ekranların en başarılı sunucularından, usta televizyoncu Oğuz Haksever, tv100 ailesine katıldı. Haksever, hafta içi her akşam 17:30 ile 19:30 saatleri arasında, tv100 Ana Haber Bülteni ile izleyicinin karşısına çıkacak.

Birçok kanalda başarılı işlere imza atan, ‘O An’ programıyla televizyon tarihine damga vuran Oğuz Haksever, tv100 Ana Haber Bülteni ile, kısa bir aranın ardından ekranlara dönüş yapacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu