Televizyon

NTV Spor’u bu akşam Murat Kosova ve Rıdvan Dilmen kapatacak

NTV Spor, kapandı kapanacak derken Türkiye’deki yayın macerasına bu akşam son veriyor. NTV Spor, bu akşam Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin sonrasında yapacağı yayının ardından kapanacak.

17 Mart 2008’de yayın hayatına başlayan NTV Spor’un son yayını, Fenerbahçe- Galatasaray maçının hemen ardından ekrana gelecek olan Yüzde 100 Futbol programından sonra yerini yeni kanala bırakacak.

NTV Spor kanalını NTV Spor’un ekran yüzleri Murat Kosova ve Rıdvan Dilmen kapatacak. Saatler 22.30’u gösterdiğinde NTV Spor’un yerine DMAX yayına başlayacak.

Discovery Communications’ın bünyesinde yayına başlayacak olan DMAX, NTV Spor’un frekansıyla 22.30’dan itibaren yayına girecek.

D MAX KANALI’NDA NELER OLACAK?

“Kanal D max”; yerli diziler, filmler, eğlence, magazin, çocuk ve yemek programları ile Türk izleyicisinin karşısına çıkacak.D-Max kanalının daha çok erkeklere yönelik yeni bir eğlence kanalı olacağı konuşuluyor. Kanalın içeriğinde spor yayınları da sunulacak. D-Max kanalının tüm platformlarda yayın yapması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu