Televizyon

NTV Spor’un kapanmasından sonra kimler kaldı kimler gitti?

NTV Spor kanalı 10 yıl sonra yayın hayatını sonlandırdı. Kanalın kapanmasından sonra NTV Spor’da ayrılıklar da hız kazandı. Kanalda çok az görev alanlar hariç  çalışan birçok isimle yolların ayrıldığı haber veriliyor. Peki, NTV Spor’un kapanmasının ardından kanalda kimler kaldı kimlerle yollar ayrıldı? İşte, detaylar…

RIDVAN DİLMEN KALDI 

NTV Spor’dan ayrılan isimler belli olmaya devam ediyor. Kanalın kapanmasının ardından Rıdvan Dilmen’in yorum yaptığı Yüzde Yüz Futbol programının NTV’de devam edeceği öğrenildi. Bu programın dışındaki programlar sonlandı.

Galatasaray muhabirliği yapan Evren Göz, kanaldan ayrıldığını duyurdu. Sosyal medya hesabından haberi duyuran Göz, veda paylaşımı yaptı.

Görevinden ayrılan isimlerden biri de sabah haberlerinde yorum yapan Mert Aydın oldu. Haber sunucusu Emek Ege’nin durumu bilinmiyor. Ege, 17 Mart’taki bir paylaşımında “Kanalımız, evimiz.. Elimizden kayıp gitti..” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

FUAT AKDAĞ İLE YOLLAR AYRILDI

Kırmızı Çizgi porgramının NTV’de devam etmeyeceği bu nedenle Mehmet Ayan, Erbatur Ergenekon ve Serdar Ali Çelikler’le de yolların ayrılacağı konuşuluyor.

Kanalın kuruluşunda yer alan ve spor müdürü olarak görev yapan Fuat Akdağ, Hürriyet gazetesinde köşe yazacağı öğrenildi. Mehmet Demirkol da henüz  durumu netleşmeyenler arasında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu