M.Bey/Özel

NTV yeni Sultan’ını buldu!…İşte kanalın Sultan Arınır yerine kadrosuna katmayı düşündüğü isim(Medyabey/Özel)

MEDYABEY-ÖZEL: NTV, CNN Türk ve Kanal D’nin Demirören Grubu’na satılmasının ardından iki başarılı haber spikerini Kanal D’ye ve  CNN Türk’e kaptırmıştı. Sultan Arınır, CNN Türk’e  Buket Aydın ise Kanal D’ye transfer olmuştu.  NTV, bir süredir Sultan Arınır’dan boşalan yere haber spikeri arıyordu. MEDYABEY’e gelen duyumlar NTV’nin aradığı spikeri bulduğu yönünde…

BUSE YILDIRIM NTV’DE

Medya kulislerinde konuşulan habere göre NTV, Sultan Arınır’ın yerine Beyaz TV’de hafta sonu ana haberi sunan başarılı haber spikeri Buse Yıldırım ile anlaştı.

blank

Buse Yıldırım’ın önümüzdeki haftadan itibaren NTV’de hafta içi gece haberleri ile hafta sonu gün içi haberlerini sunması bekleniyor.

Buse Yıldırım, geçmişte Habertürk TV’de gece haberlerini sunmuş ardından Beyaz TV’ye geçerek kanalın sabah haberlerini ekrana taşımıştı. Başarılı haber spikerine en son Beyaz TV’nin hafta sonu ana haber bülteni emanet edilmişti.

MEDYABEY-ÖZEL

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu