Medya

NTV’ye yeni ekran yüzü transferi

NTV'ye ekran yüzü transferi... En son Olay TV’de çalışan deneyimli ismin kanal kapandıktan sonraki yeni adresi belli oldu...

Merkezini Bursa’dan İstanbul’a taşıyarak bir ay gibi kısa bir süre yayın yapan Olay TV’nin kapanmasının ardından birçok gazeteci işsiz kalmıştı.

Bu isimlerden biri de haber sunucusu Erhan Yılmaz’dı…

Medyaradar’ın edindiği bilgiye göre, deneyimli isim NTV’ye transfer oldu. Yılmaz, Kurban Bayramı tatili sonrası mesaiye başlayacak.

Sosyal medya hesabından da transferini duyuran Erhan Yılmaz, “Merhaba NTV… Güzel insanlarla, sahadan eski dostlarımla artık NTV ekranında olacağım. Allah utandırmasın…” paylaşımını yaptı.

ERHAN YILMAZ HANGİ KANALLARDA ÇALIŞTI?

Erhan Yılmaz 1997 yılında TRT İstanbul televizyonunda mesleğe adım attı. Sırasıyla ATV, TGRT, Star TV, Habertürk, Kanal 1 ve Uğur Dündar’la Arena programında çalıştı.

Bloomberg HT’yi kuran ekipte yer aldı, TRT1 Ana Haber’de editörlük ve perfore spikerliği yaptı. Akademik alanda da faaliyet gösteren deneyimli haberci, televizyon haberciliğine sosyal medyanın etkilerini araştıran bir yüksek lisans tezine de imza atmıştı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu