Medya

Nuh Albayrak, Tarafsız Bölge’ye katılan “dostum” dediği iki isme yüklendi: “Kınıyorum”

Dün akşam CNNTürk’te Ahmet Hakan’ın moderatörlüğünde ekrana gelen “Tarafsız Bölge”nin konukları arasında Doç.Dr.Erdinç Yazıcı, Mustafa Şen, Levent Gök ve Elif Dördüncü Aydemir vardı. Star Gazetesi Genel yayın Yönetmeni ve yazarı Nuh Albayrak; dostum diyerek adlarını zikretmeden Erdinç Yazıcı ve Mustafa Şen’in programdaki “ezilen” tavırlarını eleştirdi. Albayrak, iki ismi de kınadığını kaydetti.

NUH ALBAYRAK: “NEZAKET ADINA EZİLEN İKİ DOSTUMU…”

Nuh Albayrak, sosyal medya Twitter’da Erdinç Yazıcı ve Mustrafa Şen’in nezaket göstermek adına ezildiklerini ifade ederek;  “Adına Tarafsız Bölge denen bir operasyon arenasında, bir şarlatanın karşısına çıkıp, hak etmeyen birine nezaket adına ezilen iki dostumu şiddetle kınıyorum…” diye yazdı.

“ŞARLATAN” GÖNDERMESİNİN ADRESİ AHMET HAKAN

Nuh Albayrak, programın moderatörü Ahmet Hakan’a da yüklendi. Albayrak,  “bir şarlatan” ifadesiyle Ahmet Hakan’ı işaret ettiği paylaşımında adlarını vermeden programa katılan Yazıcı ve Şen’i kastederek iki ismi kınadığını yazdı.

YÜCEL KOÇ DA DESTEK VERDİ: “MIYMINTI HERİFLER!”

Nuh Albayrak’ın bu paylaşımına Türkiye gazetesi yazarı Yücel Koç da destek verdi. Koç, “Mıymıntı herifler! Ben de sinir oldum” şeklindeki ifadesiyle dikkat çekti.

İşte Nuh Albayrak’ın dikkat çeken o paylaşımı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu