Medyabey TV

Nur Bozar Herşey Dahil’de neler yaşadığını anlattı

Show TV’de yayınlanan Herşey Dahil’e konuk olan Nur Bozar programda ilginç açıklamalarda bulundu.

Bu Tarz Benim’de yaşanan çekişmeleri ve yarışmacılar arasında yaşanan tartışmaların arka planını anlatan Nur Bozar, ilginç açıklamalarıyla dikkati çekti.

“HİÇBİRİNE GÜVENMİYORUM”
Ekranların en eğlenceli programı ‘Her Şey Dahil’ Çağla Şikel ve Alişan’ın sunumuyla hafta içi her sabah Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Programın bugünkü konuğu ise, ‘Bu Tarz Benim’’in en çok dikkat çeken yarışmacısı Nur Bozar oldu. Nur Bozar, hakkında bir çok bilinmeyeni anlatırken diğer yarışmacılarla arasındaki sorunları da yorumladı.

Birbirinden ünlü konukların, coşku dolu eğlencenin ve hayata dair her şeyin buluşma noktası olan “Her Şey Dahil” bugün izleyicilerine keyif dolu anlar yaşattı. Çağla Şikel Altuğ ve Alişan’ın keyifli sohbeti ve eğlenceli danslarıyla seyircisini ekran başına kilitleyen program, süprizleriyle de eğlenceli anlar yaşattı.

“ONLARIN YANINDA GİYİNMİYORUM”

Programın en çok takip edilen yarışmacılarından Nur Bozar, diğer yarışmacılarla daha önce yaşadığı sorunları anlattı. Geçtiğimiz haftalarda diğer kızların kendisinin konuşmalarını kameraya alma olayına değinen Nur Bozar; “Beni gizlice videoya çektiklerinden beri hiç kimseye güvenmiyorum. Onların yanında giyinmiyorum” dedi.

“DAVA AÇABİLİRİM!”

Diğer yarışmacıların kendisini eleştirirken hakaret etmelerinden de rahatsız olduğunu söyleyen Nur Bozar, kendisine diğer yarışmacıların ‘saygısız ve terbiyesiz’ gibi hakaret içeren kelimelerle hitap ettiklerini söyledi. Bunun için de avukatıyla konuştuğunu söyleyen Nur Bozar, dava açabilme ihtimali olduğunu söyledi.

SEYİRCİ NUR’U SEÇTİ!

Nur Bozar’a favori yarışmacısını soran Alişan ve Çağla Şikel, cevap olarak ‘ikizler’ yanıtını aldı. Bunun üzerine Alişan, seyircilere dönerek canlı yayında bir oylama yapma teklifinde bulundu. Nur Bozar ve İkizler arasında kimin birinci olmasını istersiniz sorusuna seyircinin cevabı çoğunlukla Nur Bozar oldu.

“EVLİLİK DÜŞÜNÜYORUZ”

Özel hayatından da bahseden Nur Bozar, 2 yıldır süren bir ilişkisinin olduğunu söyledi. Nur Bozar; “ 2 yıl 2 aydır bir ilişkim var. Aklımda bir ömür beraber geçirmek var. Ailelerimiz de tanışıyor. O bana bir lütuf” dedi.

İşte Nur Bozar’ın penceresinden Bu Tarz Benim’de yaşananlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu