MagazinTelevizyon

Nur Erkoç Kısmetse Olur’a veda etti

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur evinde eleme vardı. 10 Nisan Pazar günü yayınlanan elemede eve veda eden isim Nur Erkoç oldu. Melis, bu vedaya en çok tepki veren isimdi. Nur’un hayranları sosyal medyada isyan etti. Nur’un fanları isyan içerikli paylaşımlarıyla Twittter’da TT oldular.

Nur’un elenmesi evde büyük bir üzüntüye neden oldu. Melis’in gözyaşlarını tutamadı. Hatta bir ara erkeklerin tarafına doğru yönelen Melis, “ne yaptı size ya, ne yaptı!” diye bağırdı.

Nur Erkoç’un gözyaşlarıyla arkadaşlarıyla vedası dikkatlerden kaçmadı. Arkadaşları Nur’u yine eve döneceğini söyleyerek teselli ettiler.

NUR’UN HAYRANLARI TWİTTER’I SALLADI

Nur, Kısmetse Olur’da Ayça ve Batuhan ayrılmasında suçlu olarak gösterildi.  Sosyal medyada çok sayıda hayranı bulunan Nur Erkoç’ fanları, bir an önce Nur’un yarışmaya geri dönmesini istediler. Fanlar sosyal medyada adeta kıyameti koparttı. Nur yoksa biz de yokuz diyen Nur’un hayranları tepki içerikli paylaşımlarıyla sosyal medya Twitter’ı salladılar.

“Nur Erkoç Yoksa Yokuz” etiketiyle çok sayıda tweet atan Nur hayranları etiketlerini TT yapmayı başardılar.

TWİTTER’DA PAYLAŞIM REKORU KIRDI

“NurErkoçYoksaYokuz” etiketi Twitter’da deyim yerindeyse rekor kırdı. Enson 550 binden fazla tweet atılmıştı. Paylaşımlar Kısmetse Olur yarışmacısı Nur Erkoç adına adeta bir gövde gösterisine dönüştü.

DANİELA YENİDEN KISMETSE OLUR EVİNDE

Kısmetse Olur bu hafta eleme sonrasında ise programa Daniele Grajdeanu programa geri döndü. Daniela, Tankut’a oldukça yüklendi. Seni ekrandan izlemek benim için çok zordu diye konuşan Daniela burada en önemli şey samimiyet diye konuştu. Daniela imalı konuşmalarıyla dikkat çekti. Daniela Tankut’u doğru olmamakla suçlayarak çoğu hareketin hoşuma gitmiyor diye konuştu.

İşte Nur Erkoç’un elenmesinin ardından yaşananlar:

https://www.youtube.com/watch?v=NHfkzQo0ymU

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu