Televizyon

Nur Yerlitaş Bahar Candan’ı yakın takibine aldı-izle

TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim’in 10 Şubat 2016 Çarşamba günü yayınlanan 3. bölümünde Nur Yerlitaş, Bahar Candan’a “sen gerçek misin” diye sordu. Bahar ise Nur Yerlitaş’a “benim bildiğim gerçekse gerçeğim” dedi.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , İvana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya yer alıyor.

Nur Yerlitaş’ın  Bahar Candan ilgisi…

Nur Yerlitaş, bugün yayınlanan bölümde Bahar’ın podyum performansı sonrasında Bahar’ı gözlemlediğini söyledi. Nur Yerlitaş, Bahar’ın kombinine 7 puan verdi. Yerlitaş, Bahar’ın tepki vermemesi üzerine” ne oldu 10 mu bekliyordun?” diye sordu. Bunun üstüne Nur Yerlitaş ve Bahar arasında ilginç konuşma geçti.

Nur Yerlitaş, Bahar’a “ben seni Nihal’den daha çok seveceğim galiba” deyince Bahar “bende sizi onun sizi sevdiğinden çok seveceğim” diye karşılık verdi.

Bahar daha sonra Hakan Akkaya’nın dediğini tekrarladı ve “sizi trolledim” dedi. Hakan Akkaya da Bahar’a “ben seni bir trollersem görürsün” diye konuştu. Hakan Akkaya daha sonra Nihal’in pantolonunun dar olduğunu söyleyince Bahar iki tane burger yediği için öyle olduğunu iddia etti. Daha sonra Hakan Akkaya, Bahar’ın Yağmur Taktaş’ı rol model aldığını söyledi ve Bahar’a 4 verdi. Jüri ise buna hep bir ağızdan şaşırdı.

İşte Benim Stilim’de halen yer alan  yarışmacılar şunlar:

Özge Sarı, Tuğba ildiz, Zeynep Vuran, Dicle Turgal, Melike Çamlıoğlu, Dilara Rabiya Yaşar, Meral Avcı, Esin Çepni, Yağmur Taktaş, Selay Topçuoğlu, Bahar Candan ve Yeşim Aydın.

İşte Nur Yerlitaş ve Bahar Candan arasında geçen o ilginç diyaloglar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu