ManşetTelevizyon

Nur Yerlitaş haberi gözleri Star TV’ye çevirdi

Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim yarışmalarının  fenomen jürisi Nur Yerlitaş’ın yarışmadan ayrılması medyada çok konuşulmuştu.  Nur Yerlitaş şu sıralar yeni bir haberle yeniden medyanın gündeminde. Nur Yerlitaş’ın Star TV ile yeni başlayacak bir program için el sıkıştığı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde TV8’de yayınlanan “İşte Benim Stilim” yarışmasındaki jüri üyeliği görevinden ayrılan ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın Instagram hesabından paylaştığı Star TV Genel Müdürü Ömer Özgünerle birlikte çektirdiği fotoğraf transfer haberi iddiasını daha da güçlendirdi.

Prensip anlaşmasına varan taraflar, proje üzerinde yeni yıl itibariyle çalışmaya başlayacak. Projenin detayları da bu tarihlerde açıklanacak.

Nur Yerlitaş, İnstagram sayfasından anlaşmaya ilişkin Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner’le birlikte çekilmiş selfie fotoğrafını paylaştı.

Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim jüri üyeliğinden yapım şirketi ile anlaşmazlığa düşmüş ve ayrılmak zorunda kalmıştı.

Kulislerde Star TV’de önümüzdeki dönemde bir moda yarışma programının yapılabileceği yorumları yapılıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu