Televizyon

Nur Yerlitaş kime Sıfır çekti?

Nur Yerlitaş ile Bahar Candan arasındaki savaş kızışıyor. Bahar Candan ile Nur Yerlitaş arasındaki gerginlik hızla tırmanmaya devam ediyor. “Nihal’in kardeşi olduğun için sana sempati ile bakmıştım ama şu an sana çok kızgınım.” diyen Nur Yerlitaş Bahar Candan’a sıfır verdi. Bahar’ın juriyi dinlemediği ve sürekli juriye cevap vermesi Hakan ve Nur Yerlitaş’ın büyük tepkilerini üzerine çekmesine cevap verdi. Nur Yerlitaş ilk kez bir yarışmacıya sıfır verdi.

Bahar Candan podyumda gözyaşlarını zor tuttu. ‘Özür dilerim.” diyerek kendini ifade etmeye çalışan Bahar Candan, “Nur Hanım beni affetsin, ben ona birşey yapmadım ki; ben onun istediği gibi giyinemeyebilirim ama bana niye bakmıyor, herkese baktı bana da baksın.” diyerek ağlamaya başladı. Nur Yerlitaş, Bahar Candan’ı görmemek için önüne bir nargile aksesuarı koymuştu.

Nur Yerlitaş, “İyi giyinene kadar onunla konuşmayacağım ve bakmayacağım.” dedi. Bahar Candan’ı hizaya getirmekte kararlı olduğu gözlenen Nur Yerlitaş Bahar’a “Sen iyi gel ben senin avucunun içini öperim.” dedi. “Sen buraya ölü gelin gibi gelmişsin.” diyen Nur Yerlitaş’a Bahar Candan “Hiç de öyle değilim.” diye cevap verince, Nur Yerlitaş yine sinirlendi ve “Hadi kızım hadi güle güle.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu