Magazin

Nur Yerlitaş sevenlerini üzdü, Nurella ne kanseri oldu?

Nur Yerlitaş kanser teşhisi nedeniyle bugün ameliyat masasına yatıyor. Bugün Renkli Sayfalar programında son dakika haberi olarak ünlü modacı ve program yorumcusu Nur Yerlitaş’ın meme kanseri olduğu ve bugün saat 11.00’de Maslak’ta bir hastanede ameliyat olacağı bildirildi.

Nurella lakabıyla milyonların gönlünü fetheden Nur Yerlitaş, annesinin acısının ardından yaşadıklarına dayanamadı. Kanserin ilk safhasında teşhisi koyulan ve bugün bir operasyon geçirecek olan Nur Yerlitaş’ın aynı zamanda ağır panik atak hastası olduğu programda açıklandı.

İşte Benim Stilim ve Bu Tarz Benim isimli yarışma programlarının ünlü juri üyesi, ünlülerin moda tasarımcısı, hatta mesleğinde zirve isimlerden biri olan Nur Yerlitaş sevenlerini üzdü. Yeni dönem İşte Benim Stilim yarışmasında da juri koltuğunda olması beklenen hatta yapımcılarıyla görüşmeleri devam eden Nur Yerlitaş için sevenleri dua ediyor.

Nur Yerlitaş’ın bakımına ve kendine çok özen gösteren bir kadın olması nedeniyle ameliyat sonrası tedavi sürecinde ruh halinin iyileştirilmesi için sevenlerinin de desteğinin öneminin vurgulandığı Renkli Sayfalar’da Nurella’nın özellikle duygusal bir insan olmasına da vurgu yapıldı.

Daha önce Nilüfer, Vahide Perçin ve Oya Başar da kanser teşhisi ile tedavi görmüş ve kanseri yenmişti. Nur Yerlitaş’ın da hastalığın çok başında olduğu için doktoru tarafından yapılan açıklamada iyileşme şansının çok yüksek olduğu belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu