M.Bey/Özel

Nur Yerlitaş’lı İşte Benim Stilim yeni sezon ne zaman başlayacak?/M.Bey-Özel

TV8’de devam eden İşte Benim Stilim’in yeni sezon başlama tarihi belli oldu. Fenomen jüri Nur Yerlitaş’ın yeniden koltuığuna döndüğü yarışma 8 Şubat Pazartesi’nden itibaren yine TV8 ekranlarından yayınlanmaya devam edecek.

İşte Benim Stilim Ünlüler sezonu bu cuma günü yapılacak finalle tamamlanacak. Kalan 5 yarışmacı büyük ödül 100 bin lira için yarışacak.

Öte yandan yeni sezonun çekimlerine ara vermeden başlanıldı. Nur Yerlitaş yeni sezon çekimlerinde ara verdiği program jüriliğine kaldığı yerden devam edecek. Yerlitaş geçtiğimiz günlerde İşte Benim Stilim yeni sezona ait bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştı..

Yeni sezonda Neslihan Yargıcı programda yer almayacak. Jüride Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya ve İvana Sert yer alırken Uğurkan Erez yine galalarda jüri koltuğuna oturacak.

Öykü Serter’in sunumuyla ekrana gelecek İşte Benim Stilim yeni sezonunda 12  isimsiz yarışmacı yarışacak. Yarışma devam ederken yeni isimler de katılacak.

İşte Benim Stilim yeni sezonunun Haziran ayına kadar devam edebileceği haber veriliyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu