Yaşam

Nuray Sayarı eylül ayı burç yorumlarıyla dikkatleri üzerine topladı!

Türkiye’nin önemli astrologlarından birisi olan Nuray Sayarı yeni ayda insanları neler beklediğine dair açıklamada bulundu. Her ay için ayrı ayrı yorum yapan ünlü astrolog insanların dikkatini çeken şeyler söyledi. Yıl sürecinde burçların gezegen durumlarını da açıklayan Nuray Sayarı aşk hayatına dair ilginç açıklamalar yaptı. Nuray Sayarı’nın yaptığı burç yorumlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Koç Burcu

Koçlar rahat bir nefes alacaklar. Jüpiter Boğa Burcu’na geçtiği için hiç veremedikleri kararları verecekler. İşlerini düzenleyebilecekler. İlişkilerde ise artık ya hep ya hiç gibi net kararlar alacaklar.

Boğa Burcu

Boğalar içinse yeni başlangıçlar süreci başlıyor. Bir çok yalnız boğa yeni ilişkiler içerisine girecekler. Birliktelik ve belirsizlikler içerisinde olduğu ilişkiler denge içerisine girebilir.

İkizler Burcu

Yeni başlangıçlar, değişimler ve olumlu istekler daha çok artacak İkizler Burcu için. Sağlıklarına daha çok önem verecekler.

Yengeç Burcu

Yeni ayla birlikte yani ayın Yengeç Burcu’nda olduğu gün tekrar güneş tutulması var. Bu tutulma da birçok Yengeç’in hayatına zorlanmayı, kaosu ve belirsizliği getirecek. Ancak, hayatlarında eksik olan ne varsa bu dönemde tamamlanacak. Kalabalıkta yaşayıp yalnız kalan Yengeç Burçları artık yalnızlıklarını bitirecekler.

Aslan Burcu

Aslanlar için tamamiyle kariyer dönemi başlıyor. Başlangıçlar ve beklentiler ufuklarında büyürken, geleceklerinden isteklerini teğmin edecekler.

Başak Burcu

Tamamen gelecekle ilgili yeni yapılandırmalar içerisindeler. Ve yeni yükselişler yaşayacaklar. Ne istediklerini çok iyi bilecekler.

Terazi Burcu

Satürn zaten hala Terazi Burcu;’nda. Ve daha epey bir zaman Terazi Burcu’nda kalacak. Olgunlaşma, büyüme, maneviyatlarını yükseltme eğilimindeler. Terazi için evlilik, aile, çocuk görünüyor. Evlilik isteyene evlilik, çocuk isteyene çocuk. Teraziler için dengeye geçme dönemi başlıyor.

Akrep Burcu

Yapılanmaya geçme dönemindeler. Yapamadıkları, isteyemedikleri, elde edemedikleri tüm imkanları elde etme imkanı görecekler.

Yay Burcu

İşsiz, kazanamayan Yaylar, çok iyi para kazanacak. Büyüyecek, ilerleyecek ve yükselecek. Sadece ay tutulması döneminde 3 aylık süreçte Haziran, Temmuz ve Ağustosta kazalara, tramvalara, akılda olmayan tekliflere ve yolculuklara dikkat diyorum.

Oğlak Burcu

Bu dönemde, Oğlaklar başarının ne anlama geldiğini kavrayacaklar. Yanlışlıklar içinde olanlar yanlışlardan arınacak ve temizlenecek. Ve geçmiş ile gelecek arasında zorlanmaktan kurtulacaklar.

Kova Burcu

Kovalar için büyüme, yükselme, genişleme dönemi başlıyor. Tamamiyle Neptün’ün Balık Burcu’na geçmesi ile birlikte boş hayallerden arınıp akademik, kariyer, kazanç ve aile anlamında büyüme dönemi geçirecekler.

Balık Burcu

Neptün Balık Burcuna geçti. Balıklar bu dönemde çok büyüyecekler. Bu büyümeyi de ilahi planda yaşayacaklar. Birçok balığın inancı, maneviyatı, iç dünyası zenginleşecek. Yanlızlıkları içsel anlamda artacak ama ruhsal anlamda dengeye geçecekler.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu