Astroloji

2017 Ağustos ayı burç yorumları… İşte şanslı ve riskli günler…

2017 Ağustos ayı burç yorumları… 2017 Ağustos ayında astroloji… Yazın mevsimini uğurlayacağımız Ağustos ayında burçları neler bekliyor? 2017 Ağustos ayında hangi burç neler yaşayabilir? Burçlar gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Ağustos 2017 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2017 Ağustos ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer, Şenay Yangel, İrem Su Burç Yorumları ile ünlü astrologların Ağustos ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini haberimizdeki linklerden okuyabilirsiniz.

KOÇ Burcu Ağustos 2017

Daha çok kazanç odaklı yaşıyorsun. Verimli geçecek bir ay seni bekliyor. Pozitif düşünce yapın ve gelen iyi haberlerle birlikte gelecek vaat eden işlere yöneliyorsun. Bu ay bir miras, ev veya gayrimenkul konusu gündeme gelebilir. Birikimi olan Koç Burcu Ağustos 2017’yi bu yönde değerlendirmeli. Özel hayatı bir süreliğine rutine alsan da güzel sürprizler var. Sağlığın son derece iyi.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ağustos 2017 Kova Dolunayı ve etkileri tek başına hareket etmen yönünde seni zorlayabilir. Diğer insanların sorun çıkarmaktan başka bir işe yaramadığını düşünebilirsin. Bu süreç içinde yalnız ilerlemek isteyebilir ve bu yönde davranabilirsin. 21 Ağustos 2017 Aslan Yeniayı ve etkileri ile yer değiştirmek, taşınmak veya seyahat etme isteğin artıyor. Her şeyden belli bir süre uzak kalıp dinlenmek toparlanmana yardımcı olacaktır.

Koç Burcu Ağustos 2017 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Ağustos 2017’de var olan evliliklerde önem arz ediyor. İlişkini toparlamak için güzel zamanlar içindesin. Aynı şey partneri olanlar için de geçerli. Bekar Koç Burcu Ağustos 2017 tarihinde başlayacağı herhangi bir ilişkiyi uzun süre devam ettirebilir hatta bu ilişki evlilikle neticelenebilir. Görüntüne ve imajına önem veriyorsun. İlişkinde verdiğin sözleri tutmak son derece önemli. Aşk hayatın konusunda kafanda yer alan çöp düşünceleri silip atarsan çok daha mutlu olacağına emin olabilirsin.

Koç Burcu Ağustos 2017 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2017’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde geri planda kalan bazı problemler veya işler yeniden gündeme gelebilir. Parasal bir mevzunun yoğun şekilde konuşulacağını söyleyebiliriz. Aile içi görüşmelerin dolunay veya yeniay zamanına denk gelmemesine dikkat edilmeli. Belli detaylarda daha sakin ve anlayışlı olmalısın.

Koç Burcu Temmuz 2017 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Ağustos 2017 tarihinde son derece iyi görünüyor. Belki ağız içi ve dişlerle ilgili ufak problemler gelişebilir. Dolunay zamanı enerjide düşüş olabilir. Mide bağırsak sorunlarına karşı temkini elden bırakmamak gerekir.

BOĞA Burcu Ağustos 2017

Parasal konularda temkinli davranmalısın. Ortak kullanım ve para alanlarında bir miktar daralma söz konusu. Bu tarihte herhangi bir borca girmemeye çalış. Mümkünse sözlü de olsa kimseye kefil olma. Keyfi seyahat ve çocuklar nedeniyle harcamalar artabilir. Tempoyla birlikte yorgunluğa hazır olmalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ağustos 2017 Kova Dolunayı ve etkileri ile kendi fikirlerini terk edebilir, yoğun şekilde başkalarının etkisinde kalabilirsin. Üzerinde hissedeceğin baskıların sebebi tümüyle bu olacaktır. 21 Ağustos 2017 Aslan Yeniayı ve etkileri seni bambaşka duygulara sevk edebilir. Kendine ve yaptıklarına olan güven artıyor. Bu tarihten itibaren hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir.

Boğa Burcu Ağustos 2017 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Ağustos 2017’de enerji ve istek doğrultusunda yön buluyor. Bir yandan da sağlık önem kazanıyor. Genel ve iş hayatındaki yoğunluk aşırı yorgunluğa sebep olabilir. Bu nedenledir ki fırsat bulduğun her an dinlenmeyi tercih etmelisin. Kullandığın ilaç varsa ihmal etmemeye bak. Çünkü kendini kötü hissettiğinde özel hayatına ilgin azalıyor. Bu da hemen olmasa bile partnerinle uzun vadede sorunlara yol açabiliyor. Bekar Boğa Burcu aşk hayatı Ağustos ayında daha çok parayla ilintili şekilde ilerliyor. Paran varsa aşk her daim seninle.

Boğa Burcu Ağustos 2017 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2017’de Boğa Burcu aile ve ilişkileri bir noktada kesintiye uğruyor. Son dönemde yaşadığın önemli bir gelişme nedeniyle hayatında bir takım değişiklikler oluşuyor. Öncesi ve sonrası şeklinde tanımladığın bu duruma binaen bazılarıyla görüşmeye son verebilirsin. Bunu yaparken de yakınlık uzaklık derecesi tanımıyorsun.

Boğa Burcu Temmuz 2017 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Ağustos 2017 tarihinde zorlandığı konularla ilgili gelişme gösteriyor. Stresten uzak durduğun kadarıyla daha iyisin. Yeme-içme konusunda karbonhidrat ve tatlı ağırlıklı beslenmeye son vermelisin. Ağustos 2017 Boğa Burcu kilo almaya son derece elverişli. Kilo kontrolü yapmanda fayda var.

İKİZLER Burcu Ağustos 2017

Kendi isteklerin ve yapabileceklerin doğrultusunda ilerliyorsun. Hayat seni test etmeye devam ediyor. İkili ilişkilerinde dengeli ve anlayışlı olmak için elinden gelenin en iyisini yapıyorsun. Ancak öyle insanlar var ki onlarla baş etmekte zorlanıyorsun. Bu da seni yapmak istediğin bazı şeylerden uzaklaştırıyor. Özel hayatın canlanıyor. Aradığın aile içi desteği bu ay bulabileceksin.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ağustos 2017 Kova Dolunayı ve etkileri sende belli konular üzerine kısa süreli kararsızlık yaratabilir. Kova dolunayı süreci içinde asla öfkeyle kararlar almamalısın. 21 Ağustos 2017 Aslan Yeniayı ve etkileri ile her konuda rahatlıyorsun. Kendine olan güvenin tavan yapıyor. İç huzurun artıyor. Attığın adımlardan emin şekilde ilerliyorsun. Önemli kararlarını yeniay zamanında alabilirsin.

İkizler Burcu Ağustos 2017 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Ağustos 2017’de dengeli ve sağlam şekilde ilerliyor. Evliliklerde karşılıklı anlayış söz konusu. Çocuk sahibi olma isteği ile hareket ediliyor. Çocuğu olanlar onlarla dengeli ilişkiler kurarak yola devam ediyorlar. İlişkisinde sorun yaşayan İkizler Burcu bu ay aşk hayatında yaşadığı iyileşme ile kendine geliyor. Ve kat edilmesi gereken konular hakkında harekete geçiliyor. Bekar İkizler yeni tanışacakları karşı cinsle ilgili karar vermekte acele etmemeliler. Zira üzülebilirler.

İkizler Burcu Ağustos 2017 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2017’de İkizler Burcu aile ve ilişkileri istenilen şekilde olmayabilir. Yakaladığın bazı fırsatlara taş koymak isteyen yakınlarının farkına varıyorsun. Bu da sende büyük hayal kırıklığı yaratıyor. Yola devam etmek istediğin insanlar konusunu tekrar tekrar düşünüyorsun. Bulunduğun çevreden bir süre uzaklaşmak isteyebilirsin. Aile içinden bu konuda büyük destek alıyorsun. Anne-baba ve eşle aranda güven ortamı oluşuyor.

İkizler Burcu Temmuz 2017 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Ağustos 2017 tarihinde ufak tefek önemsiz problemlere karşı duyarlılık gösteriyor. Stres ve baskı altında hissettiğin günler yoğun baş ağrısına maruz kalabilirsin. Geçici dönemlerin farkından olarak ilerlemende fayda var. Bağışıklık sistemini koruyucu besinlere yönelmelisin.

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı