Manşet

Nuray Sayarı’dan haftalık(12-19 Ekim) burç yorumları

12-19 Ekim haftalık burç yorumlarım şöyle:

KOÇ BURCU:
Bu hafta kişisel anlamda, kendinizi daha iyi ifade etmekte geçici bir süre için zorlanacağınız bir dönem. İç huzuru temin edebilmek için kalabalıktan uzaklaşıp yalnız kalmak isteyebilirsiniz. . Çalışma alanınızda gergin etkiler ortaya çıkabilir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte fayda var.

BOĞA BURCU:
Bu hafta kariyerinizde ilerlemeniz için size yardımı dokunacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Gelecekle ilgili planlar yapabilir, kararlar alabilirsiniz. Başkalarıyla anlaşmalarınız, ortak işlere girişimleriniz daha da kolaylaşacak. Aşkta ikili ilişkilerinizde kısa bir süre için aksamalar, yanlış anlaşılmalar, hatalı konuşmalar ve duygusal kaynaklı durumlar yüzünden olumsuz bir dönem yaşayabilirsiniz. Ama yakında her şey normale dönecek; sabırlı olun!
 

İKİZLER BURCU:
Bu hafta genel yaşamınızda öne çıkmanın huzurunu net bir şekilde göreceksiniz. Çevrenizdeki insanların ilgisini üzerinizde toplama zamanı. İş ve para yaşamınızda başarıyla ilerleme elde edebilirsiniz. Geçmişteki aylarda beklenti ve projelerinizde yaşanan gecikmelerin ödüllerini alabilirsiniz. İş hayatınızda kuvvetli olduğunuz yönleri kanıtlayabilirsiniz. Yeni alanlara doğru kayabilir, yeni şeyler deneyebilirsiniz. Zihinsel konularda projeler ortaya koymak için çok uygun bir dönem.

YENGEÇ BURCU:
Bu hafta iş hayatınız canlanıyor. Aileniz ve sevdiklerinizin küçük problemlerini çözebilir, onların hayatına neşe katabilirsiniz. Maddi konularda risk olarak gördüğünüz zorluklardan da tamamen arınabilirsininiz. Aşk hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde anlayışlı olmayı ön planda tutmaya, mümkünse yakın geçmişte yaşadığınız kargaşaları tekrar bugüne taşımamaya özen göstermelisiniz.

ASLAN BURCU:
Bu hafta iş ve kariyer alanında son derece olumlu gelişmeler sizi bekliyor. İş kazanımlarınızla ilgili de pozitif gelişmeler bekleyebilirsiniz. İlişkilerinizde olumsuzluklar ortadan kalkıyor. Yakında duygusal hayatınızda tekrar istikrar kazanmaya, sosyal ilişkilerinizde normal düzeninize geri dönmeye başlayacak. Birtakım yeni dostluklar, organizasyonlar devreye girebilir.

BAŞAK BURCU:
Bu hafta çevrenizdeki insanların sizler için ne düşündüğü konusu sizleri gerebilir. Mümkün olduğunca başkalarının sizler için ne düşündüğünü değil de sizin ne düşündüğünüze önem vermeniz sizlere iş hayatında başarı, aşk hayatında huzur katacaktır. Yaratıcı fikirler ve farklı bakış açıları ortaya çıkıyor. Önsezileriniz de çok hızlı çalışıyor. Keskin zekanızla bir araya getirirseniz, tüm işlerinizde güçlü bir şekilde kullanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU:
Bu hafta hayatınızda gerekli finansal değişiklikleri yapmak için radikal kararlar alabilirsiniz. Parasal sorunlarınıza çözüm üretmek daha kolay olacak. Özel ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak kazandıracak. Diğer kişilerle muhatap olup, onların ihtiyaçlarına da eğilmeniz gereken günlerdesiniz. Günlük işlerinizdeki aksamalar, değişimler sinirlerinizi gerebilir. Aşk hayatınızda partnerinizi ihmal etmemelisiniz.

AKREP BURCU:
Bu hafta kendinizi her konuda yenilemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca işle ilgili konularda acele kararlar almamalısınız. Aksi taktirde, girişimlerinizden zarar görebilirsiniz. Ayrıca iş ortamınızdaki kişilere karşı agresif davranma ve onlardan tepki alma ihtimalinizde oldukça güçlü. Aşk hayatınızda ani başlayan ciddi ilişkiler nişan, söz, evlilik gibi ciddi kararlara yol alabilir.

YAY BURCU:
Bu hafta özel hayatınızı yeniden organize etmeniz yerinde olacaktır. Zihinsel konularda yaratıcı projeler ortaya koymak için çok uygun bir dönem. Üzerinde uğraştığınız konularda pratik çözümler oluşturmakta zorlanmayacaksınız. Başkalarının görüşlerine açık olamamak, esneklikten yoksunluk, kendi fikirlerine öncülük vermek gibi hatalara düşmemelisiniz.

OĞLAK BURCU:
Bu hafta yakın çevrenizdekilerle, kardeş veya akrabalarınızla önemli konuları konuşmak için ideal bir dönem. En büyük sorunları bile tatlılıkla çözebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirip, bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz.

KOVA BURCU:
Bu hafta maddi konular ve yatırımla ilgili konularda deneyimli kişilere danışmanın faydasını göreceksiniz. İş hayatınızda planladığınız projelerinizde olumlu ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. İş girişimleri ve ticari konularda teklifler gündeme gelebilir. Yeni ve farklı alanlara yönelebilirsiniz. Aşktan yana çok şanslı bir dönemdesiniz.

BALIK BURCU:
Bu hafta iş hayatınızda şansınızın artacağı, beklentilerinizin tek tek gerçekleşeceği adeta çalışma, koşturma ve üretme zamanı olacak. Tartışmalardan uzak durarak başkaları üzerinde iyi etki bırakabilirsiniz. Yaptığınız işlerden kişisel tatmin ve huzur duyabilirsiniz. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak. Aşk hayatınızda ihmalci olmamaya özen göstermelisiniz.
NURAY SAYARI/MEDYABEY

http://www.nuraysayari.com.tr/

http://nuraysayarishop.com/

https://www.facebook.com/nuray.sayari?fref=ts

https://twitter.com/nuraysayari

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu