Reklam

NURGÜL YEŞİLÇAY EN ALIMLI HALLERİYLE REKLAM FİLMİNDE

Nurgül Yeşilçay,  yeni reklam filmiyle ekranlara geliyor. Yeşilçay’ın seksi hali ile yer aldığı reklam filminde, sanatçıyı takip eden gözler dikkat çekiyor.

“Baksınlar” temalı reklam filmi; sinema, müzik ve moda gibi alanında ünlü birçok ismi bir araya getirdi. Nurgül Yeşilçay’ın rol aldığı reklam filminin müziğini Nil Karaibrahimgil, düzenlemesini ise Mustafa Ceceli yaptı. Reklamı Ajda Pekkan seslendirdi.

Asmalı Mescit, Bankalar Caddesi, Karaköy, Gümüşsuyu ve Şişhane gibi İstanbul’un tarihi mekânlarında çekilen filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen ve fotoğrafçı Luigi Dias yaparken, styling’ini ise Ece Sükan üstlendi.

Nurgül Yeşilçay, 2 gün süren reklam filminde 5 adet deri ceket giydi. Sanatçının en çekici ve gizemli hali ile kamera karşısına geçtiği film 23 Ekim 2013 tarihi itibariyle TV ve radyolarda yayınlanmaya başladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu