ManşetYerli Dizi

Nurgül Yeşilçay Paramparça’dan ayrılıyor mu?

Paramparça dizisinde flaş gelişme!…Paraparça’nın ünlü başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılacağı haber veriliyor.

Uçankuş sitesinin haberine göre Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça macerası sonra eriyor…

Bu yıl 2. sezonuyla seyircinin karşısına çıkan ve  seyircinin en sevdiği dizilerden biri olan Paramparça’da sürpriz bir ayrılık yaşanacak.

İki sezondur Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan’la başrol oynayan Nurgül Yeşilçay, diziden ayrılacağı yolundaki haber özellikle Paramparça’nın müdavimlerini adeta şok etti.

Gülseren karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay’ın yapım şirketiyle 52 bölümlük anlaşma imzaladığı bildiriliyor.

Nurgül Yeşilçay’ın bu hafta 45. Bölümü ekrana gelen diziden 52. Bölümde ayrılacağı konuşuluyor. Ancak bu tarihin de bir iki hafta sarkabileceği de kulaktan kulağa yayılıyor. Bu ayrılığın ardından Dilara karakterini canlandıran diğer kadın başrol oyuncusu Ebru Özkan’ın hikayesinin ön plana çıkacağı kulislerde konuşuluyor.

Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılacağı haberi hakkında gerek yapım şirketi Endemol Shine Türkiye gerekse Nurgül Yeşilçay’ın sesizliğini koruması dikkat çekiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu