Magazin

Nurgül Yeşilçay sahanda yumurtayı bilmeyen Duygu Özaslan’ı fena ti’ye aldı

Youtube’da çektiği videolar ile tanınan aynı zamanda Instagram fenomeni olan Duygu Özaslan, yaptığı son paylaşımında sahanda yumurtanın ne olduğunu bilmemesine tepkiler geldi. Nurgül Yeşilçay çektiği video ile Özaslan’ı ti’ye aldı.

NURGÜL YEŞİLÇAY’DAN DUYGU ÖZASLAN’A GÖNDERME:”TÜRKÇESİ NEYDİ YA!”

Çektiği makyaj videolarıyla tanınan fenomen Duygu Özaslan, son yayınladığı videoyla bir anda dikkatleri üzerine çekti. Mutfaktaki hünerlerini sergilemeye çalışan ünlü YouTuber, yaptığı açıklamayla Twitter’da gündeme oturdu. Özaslan, yumurta kırmaya çalışırken “Şimdi sunny side up yapacağım, bunun Türkçesi neydi ya? Kırılmış yumurta mı?” ifadelerini kullanınca takipçileri deliye döndü.

VİDEOSUNA YORUM YAĞDI

Duygu Özaslan’ın bu paylaşımına “Biz ona halı sahada yumurta diyoruz”, “Kızım Yozgatlısın kendine gel” ve “Ödü kopuyor Türk olduğu belli olacak diye. Şu saç Türk topuzu değil de ne. Mandal tokayla. En son Hayriye teyzemde gördüm”, “Ona bilmediği bir şey söyle -Sahanda yumurta” gibi güldüren yorumlar geldi.

NURGÜL YEŞİLÇAY’DAN DUYGU ÖZASLAN’A GÖNDERME

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, videosunda “Merhaba bugün sizlere french toast yapacağım. French toast’un Türkçesi ne ya? Siz ne diyorsunuz pis fakirler buna?” şeklindeki ifadesiyle Özaslan’ın paylaşımına atıf yaptı..

İşte o paylaşım:

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Özaslan, 1991 yılında İstanbul doğumlu. 1.66 boyunda olan Youtuber, koç burcu ve 47 kilo. İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümünde eğitim gördüğü sırada okuduğu bölümden memnun olmadığı için okulunu bırakmaya karar verdi.

Arkadaşlarının ısrarıyla çektiği makyaj videoları kısa sürede çok beğenilince bu alanda daha fazla ürün ortaya koymaya karar vererek binlerce takipçiye ulaştı. Duygu Özaslan’ın ilk kanalını ”itsmeduygu” olarak açtı ancak profesyonel olarak çalışmaya başlayınca kendi adını kullanır oldu.

Ünlü Youtuber, Barış Taylan Demirige ile birlikteydi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu