Yerli Dizi

Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisinden ayrılmasının gerçek sebebi

Paramparça dizisinin belki de en etkili sahnesi ve bölümü bu gece yayınlanacak. Paramparça dizisiyle özdeşleşen Gülseren karakteri Nurgül Yeşilçay Paramparça dizisine veda ediyor. Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılmasının gerçek sebebini herkes merak ediyor. Yeşilçay instagramdan konuyla ilgili neler söyledi?

Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu altına şunları yazdı: “Bugün 52. Bölüm. Paramparça güzel arşivimin nadide bi parçası olarak son bulacak benim için!!! Şimdiye kadar hiçbir işimi yarım bırakmadım. Her zaman işimi çok sevdim, her zaman saygı duydum. Bu saygı çerçevesinde dizideki görevimi tamamladım. Öncelikle bu doğru dünyayı kuran yönetmenimize ve ekip arkadaşlarıma teşekkürler… Beni izleyen herkese teşekkürler…” şeklinde açıklama yaptı. Star Tv ekranının sevilen dizisi Paramparça 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Paramparça 52. bölümde gözyaşı sel olacak. Paramparça 52. bölüm fragmanında Gülseren’in ölümü herkesi derinden yaralayacak.

PARAMPARÇA 52. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI

Bir yanda Harun’un tuttuğu kiralık katil, öte yanda Zeynep’in eski kocası Bülent, Gülseren ve Cihan’ın düğününü kana bulamak için törenin yapıldığı yerdedir. Silahlardan biri Cihan’a diğeri Ozan’a çevrilmiştir. Cihan ve Gülseren bu en mutlu günlerinde tebrikleri kabul ederken bir anda silah patlar. O karmaşa içinde vurulan, herkesi şoke edecek bir isimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu