Televizyon

Nurseli İdiz’den ‘seksi bıraktım’ diyen Okan Bayülgen’e ilginç gönderme

Ünlü şovmen Okan Bayülgen uzun süren sessizliğine bir çırpıda son verdi. İstediği anda adından söz ettirmekte zorlanmayan Okan Bayülgen’in geçtiğimiz günlerde Posta gazetesinden Oya Çınar’a röportaj vermişti. Ünlü şovmen, o röportajında “seksi bıraktım” şeklindeki çıkışıyla yine gündem olmayı başardı. Haydar Dümen, Ahmet Hakan, Ömür Gedik’ten sonra Bayülgen’e bir cevap da tecrübeli oyuncu Nurseli İdiz’den geldi.

OKAN BAYÜLGEN BUNU HEP YAPIYOR

Okan Bayülgen’in Posta gazetesine verdiği röportajda ““Seksi bıraktım. Tamamen bıraktım ve çok rahatım. Bütün kötülüklerin anası seks” şeklindeki açıklama medyada geniş yankı buldu. Birçok ünlü isim Bayülgen’in bu ilginç açıklamasına ilgisiz kalamadı. Ahmet Hakan, köşesinden Haydar Dümen’in kadınları uyardığını aktarmış “kanmayın ona” sözünü okurlarıyla paylaşmıştı. Dümen’in, “Kadınlarımızı uyarıyorum: İnanmasınlar bu sözlere… Dümen yapıyor çakal.” sözü medyada oldukça yankı bulmuştu.

Ömür Gedik de Bayülgen’in söz konusu açıklaması için “”Seks zararlı diyen Okan Bayülgen kağıt üstünde haklı olabilir ama pratikte kendisine katılmıyorum” demişti.

NURSELİ İDİZ: “YAPTIKLARINA SAYSIN!”

Okan Bayülgen’in son çıkışı ile ilgili bir açıklama da ünlü oyuncu Nurseli İdiz’den geldi. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan İdiz, konuyla ilgili olarak ilginç bir açıklamaya imza attı. İdiz, Bayülgen’in olay açıklaması için “Yaptıklarına saysın, perhize girsin biraz!” diyerek, ünlü şovmene göndermede bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu