ManşetTelevizyon

“Nursel’in Mutfağı” programının büyük başarısı

Ekranda kanalların yayınladığı, ondan fazla yemek programı içinde “Nursel’in Mutfağı”nın haberlerde açık ara önde olduğu ortaya çıktı. Medya Takip Ajansı Interpress’in yaptığı araştırmada, Nursel Ergin’in sunumuyla Türkiye’nin her yöresinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekrana taşıyan yemek programı “Nursel’in Mutfağı”nın, toplam 88 haberle zirveyi bu ayda kimselere bırakmadığı belirlendi.

Yemek programları ile ilgili 300’e yakın haber yayınlandı…

Kanalların yayınladığı programların yazılı basında çıkan haberlerini kapsayan Interpress’in araştırmasına göre, 13 yemek programının yazılı basında toplam 279 haberle yer aldığı tespit edilirken, ikinci sırada olan “Ezgi Sertel ile Lezzetin Haritası” toplam 53 haberle gündeme geldi.

Ekim ayında yazılı basında çıkan haberler içinde “Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu” adlı yemek programının ise 45 haber ile üçüncü olduğu belirlendi. Haber sıralamasında “Pasta Börek” 27 haberle dördüncü, “Tadı Damağımda” ise 22 haberle beşinci sırada yer aldı. Haberlerde ilk on içinde yer alan diğer yemek programlarının ise sırası ile “Oktay Usta ile Yeşil Elma”, “ Bizim Lezzetlerimiz”, “Can’lı Tatlar”, Arda’nın Mutfağı” ve “Elif’in Sofrası” olduğu tespit edildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu