Magazin

Nursel’in Mutfağı’nın sunucusu Nursel Ergin’den yasak aşk açıklaması

Nursel’in Mutfağı adlı yemek programıyla ünlenen Nursel Ergin yasak aşk mı yaşıyor? Evli bir adamla aşk yaşadığı iddialarına Nursel Ergin nasıl cevap verdi?

Konuyu bir kez daha gündeme taşıyan Star TV’nin sabah magazin programı Duymayan Kalmasın sunucuları Seren Serengil ve Deniz Akkaya oldu.Duymayan Kalmasın sunucuları Nursel Ergin’nin yasak aşk yaşadığı Murat Akyer’in eşinin bir kanser hastası olduğunu ve tıpkı Ali Tarhan ile Ayşe Özyılmazel arasındaki bir ilişkiye benzer bir durum olduğunu sözlerine eklediler.

Nursel Ergin Murat Akyer ilk kez böyle görüntülendi!

nursel-ergin

Nursel iddiaları yanıtladı!

Show TV’de yayınlanan Nursel’in Mutfağı programının sunucusu Nursel Ergin, kendisi ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Murat Akyer hakkında sorulan soruya Nursel Ergin şöyle cevap verdi “Biz sevgiliyken onlar zaten ayrıydı.”

Bu cümlenin satır arasında iki durum vardı. Bir evet bir yasak aşk yaşanıyordu, iki Nursel Ergin bunu bir “Ama” koyarak kabul ediyordu. Ergin beraber yaşadıkları hakkındaki soruya da birlikte yaşamadıklarını Üsküdar’daki anneannesi ile beraber yaşadığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu