Magazin

Nusret yine Okan Bayülgen’in hışmına uğradı

Okan Bayülgen, TV100 ekranlarında yayınlanan Uykusuzlar Kulübü programında daha önce de birçok kez eleştirdiği fenomen sosyete kasabı Nusret’i adeta topa tuttu.

OKAN BAYÜLGEN ÜNLÜ KASABI KIYASIYA ELEŞTİRDİ

Okan Bayülgen ünü Türkiye sınırlarını aşan Nusret’i yerden yere vurdu. Okan Bayülgen, “Yahu ölü hayvanlara vurulur mu, niye tokatlıyorsun?” sözleriyle başladığı eleştirisine “Böyle bir aptallığa artık prim vermeyin. Sadece Nusret değil hepsi, hemen bu aptalca modadan geri dönelim!” şeklinde konuştu.

BAYÜLGEN: “BU ÜLKENİN İNSANI ÖLEN HAYVANA TOKAT ATMAZ”

“Bu topraklarda yetişen insan düşen ekmeği yerden alıp öpüp başına koyarak kaldırır. Hayvana da tokat atmaz! Hatta hayvanı burdan kesip bıçakla öbürünün ağzına atmaz. Böyle bir şey yok terbiyesizlik! Bunlar bakıyorlar ki, et lokantalarının sahipleri; o tokatlıyor bu tokatlıyor. Sadece bir tanesi değil hepsi tokatlıyor. Kasabımızda bile bir gelenek var.

“Yahu ölü hayvanlara vurulur mu, niye tokatlıyorsun? Ne hale geldik? Bunların kazandıkları paraları övmeyin. Böyle bir aptallığa artık prim vermeyin. Sadece Nusret değil hepsi, hemen bu aptalca modadan geri dönelim!”

NUSRET’İ GEÇMİŞTE DE ELEŞTİRMİŞTİ

Okan Bayülgen sosyete kasabı Nusret Gökçe’ye geçmişte de tepki göstermişti. Bayülgen, Nusret’in kimi videolarında hayvanlara karşı tavrını “sapkın” olarak niteleyerek dikkatleri çekmişti.

Bayülgen, 2017 yılında da Twitter hesabından Nusret’le ilgili şu paylaşımda bulunmuştu:

“Kucağında kuzu okşama, ölü hayvanları tokatlama, İslam’da bin bir dua ile kesilen hayvan etine türlü eziyetler. Bu videoları çocuklarınız izliyor. Ben bu şovu sapkın ve ahlaksız buluyorum. Bu Nusret’e para yatıran da, yiyen de, reklam ajansı da, haberini yapan da bu çirkinliğe ortak oluyor.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu