Gündem

Nusret’e ABD’den şok… Men edildi

Dünyaca ünlü fenomen kasap Nusret’in Dünya Kupası pozunun etkileri sürüyor. Gündemi sallayan fotoğrafların ardından ABD’den Nusret’e kötü haber geldi. Nusret’in U.S. Open Cup’tan men edildiği açıklandı.

Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası’nın ardından FIFA’nın da gündemine oturan Nusret’e ABD’den kötü bir haber geldi. Nusret, Amerika Birleşik Devletleri’nde süren U.S. Open Cup’tan men edildi. U.S. Open Cup, Twitter hesabından Nusret ile ilgili bir açıklama yaptı.

Açıklamada “Salt Bae, 2023 Open Cup finalinden bu vesileyle men edilmiştir” ifadeleri kullanıldı. Nusret, ABD’nin en eski futbol turnuvasına giriş yasağı almış oldu.

U.S. Open Cup, Amerika Birleşik Devletleri’nde tek maçlı eliminasyon sistemli futbol organizasyonu olmasının yanı sıra ülkenin en eski futbol turnuvası olması özelliğine sahip.

NE OLMUŞTU?

Dünyada Salt Bae adıyla da tanınan Nusret’in, Messi ile fotoğraf çektirmek için gösterdiği yoğun çaba kameralar tarafından kaydedilmiş ve tüm dünyada konuşulmuştu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu