Medya

Nusret’in o fotoğrafına sert tepki: “Gördüğüm en ahlaksız fotoğraf!”

Ünlü kasap Nusret Gökçe’nin mandaların sağıldığı tesiste poz vermesi  çok konuşuldu. Olay fotoğraf, sosyal medyada gündem oldu. Gazeteci Cem Seymen ise Nusret’in kısa sürede gündem olan fotoğrafı için “Gördüğüm en ahlaksız fotoğraf” yorumunu yaptı. Kasap Nusret’in fotoğrafı sosyal medyada da tepkilere neden oldu.

SEYMEN: “EN AHLAKSIZ, EN ACIMASIZ, EN İĞRENÇ FOTOĞRAFLARDAN BİRİ”

Sosyal medya hesabından yayınladığı et kesme videolarıyla tanınan ve geniş bir hayran kitlesi bulunan Nusret Gökçe, sağılmak için getirilen mandaların içinde poz verdi. Bu anları 28 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından “Çok önemli toplantı” notuyla paylaşan Gökçe için Twitter’da tepki gösterilen paylaşımlar yapıldı.

Gazeteci Cem Seymen, Nusret’in mandaların içinde verdiği pozuna “Hayatımda gördüğüm en ahlaksız, en acımasız, en iğrenç fotoğraflardan biri. Endüstriyel üretimin köle yaptığı tüm canlıların efendisi olduğunu zanneden insanoğlunun kibirli ve bir o kadar küçük düşürücü fotoğrafı. Yaşamı, tabiatı, yaradanı, her türlü değeri ayaklar altına alıyor” dedi.

Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ise Gökçe’nin fotoğrafına “George Orwell’ın “Bütün hayvanlar eşittr. Bazıları daha eşittir” sözüyle tepki gösterdi. Birçok sosyal medya kullanıcısı da sosyetik kasabın pozunu eleştirdi.

İşte Nusret Gökçe için yapılan o yorumlar…

Nusret Gökçe'nin mandalar içinde verdiği pozuna sosyal medyada tepki yağdı

Nusret Gökçe'nin mandalar içinde verdiği poza sosyal medyada tepki yağdı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu