O Banka Eylül Ayında Emekliye 19000 Lira Promosyon Ödemesi Yapacak!

Eylül ayıyla birlikte tutarlarını güncelleyen Yapı Kredi emekli promosyon kampanyasını duyurdu!

Türkiye’nin en çok kullanılan bankalarından biri olan Yapı Kredi, Eylül ayı emekli promosyon tutarlarını duyurdu. 2023 yılında bankaların kıyasıya yarışa girdiği emekli promosyonlarında çeşitli avantajlar da sunuldu. Maaşa ek ödemelerle birlikte Yapı Kredi, emeklilere binlerce lira ödeme yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Eylül ayı emekli promosyon kampanyasını açıkladı. Kamu bankalarına kıyasla çok daha yüksek tutarlı emekli promosyon ödemesi yapan banka, emekliye ek fırsatlar sunduğunu da duyurdu. Böylelikle emeklilere Eylül ayında da binlerce lira ödeme yapacağı kesinleşti. Peki, Yapı Kredi Eylül ayı emekli promosyonu ne kadar oldu? İşte emekliye yaptığı ayrıcalıklarla Yapı Kredi emekli promosyonu kampanyası…

Eylül Ayı Yapı Kredi Emekli Promosyonu Kaç TL?

Yapı Kredi mobil uygulama, internet bankacılığı, telefon bankacılığı gibi kanallar aracılığıyla emeklilere promosyon fırsatı sundu. Bu kapsamda maaşa göre ödeme yapacağını aktaran banka, 3 yıl boyunca emekli maaşını Yapı Kredi’den almayı taahhüt edenlere, nakit ödül verecek. Nakit ödüle ek olarak kredi ve kredi kartı harcamalarına ek ödeme yapan bankanın güncel promosyon tutarları maaş aralığına göre şöyle:

  • Aylık geliri 3.499 TL’ye kadar olan emeklilere 4.500 TL
  • Aylık geliri 3.500 TL-7.499 TL arasında olan emeklilere 5.250 TL
  • Aylık geliri 7.500 TL- 9.999 TL arasında olan emeklilere 6.750 TL
  • Aylık geliri 10.000 TL ve üzerinde olan emeklilere 7.500 TL

Promosyona Ek 1500 Lira Ödül ve 25 Bin Lira Kredi! 

Öte yandan emekli maaşına ek olarak, iki adet fatura ödeme talimatı verene ek 250 lira ödeme de yapılacak. Böylelikle emekliler, 7500 lira promosyona ek 500 TL fatura talimatıyla 8000 lira ödeme alacaklar.

Fatura talimatına nakit ödülün yanı sıra, yüzde 0 faizli 2000 liralık esnek hesap da yine emekliler için açılacak. Böylelikle 3 ay boyunca faizsiz esnek hesap kullanabilecekler.

Emekli promosyonunu aldıktan sonra, promosyon başvuru tarihi itibarıyla 2 ay içinde toplam 500 lira harcama yapanlara, ek 1000 lira daha promosyon verilecek. Böylelikle de emeklilere toplamda 9 bin lira nakit ödül verilmiş olacak. Tüm bu şartları uygulayan ve 10 bin lira maaşı olan bir emekli, böylelikle Yapı Kredi’den ilk ay 19 bin lira nakit alacak. Ayrıca, 25 bin liralık ihtiyaç kredisi de emekliye özel olarak kullandırılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir