Televizyon

O Ses Türkiye birincisi kimin takımından çıktı?

O Ses Türkiye büyük final gecesiyle ekrana geldi… 2015 O Ses Türkiye şampiyonu ise, Ebru Gündeş’in takımından Elnur Huseynov oldu.

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Hadise, Gökhan Özoğuz, Mazhar Alanson, Özkan Uğur ve Ebru Gündeş’in jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye yarışması, TV8 ekranlarında final gecesiyle ekrana geldi.

Mazhar Alanson ve Özkan Uğur’un takımından hiçbir yarışmacının finale kalamadığı O Ses Türkiye’nin finalinde
Hadise’nin takımında yer alan Zeo Jaweed, Ebru Gündeş’in takımından Elnur Huseynov ve Gökhan Özoğuz’un takımından Emrah Güllü ile Kaya Aslantepe, canlı olarak yayınlanan finalde mücadele etti. Yarışmacıların sahne performanslarıyla beğeni topladı.

İLK ELENEN İSİM ZEO JAWEED OLDU
Hadise’nin takımından finale kalan tek isim olan ve Türkçe rap şarkılarıyla yarışmanın favorilerinden gösterilen Zeo Jaweed, yapılan SMS oylamaları sonucunda finalde elenen ilk yarışmacı oldu. Bugüne kadar O Ses Türkiye’yi hiç kazanamayan jüri üyesi Hadise’nin takımından yarışmayı bu sezon da yine kazanan kimse olmadı.

ACUN ILICALI’NIN FAVORİSİYDİ

Hadise’nin takımında yer alan finalist Zeo Jaweed  kötü bir sürpriz yaşadı. Zeo saat 11.00’da yazıp bitirdiği şarkısını söylemeye kalkınca  şarkının sözlerini unuttu. Zeo, şarkısını baştan söylemek zorunda kaldı. İlk üçe kalamayan Zeo için Acun Ilıcalı “Benim favorim sendin çok üzgünüm. Hadise ile birlikte elendik” dedi. Zeo ise ‘Bir nesil raple büyüyecek’ açıklamasıyla elenen ilk isim oldu

SMS oylaması sonucunda elenen 2. isim ise Emrah Güllü oldu. Böylece O Ses Türkiye finalde son ikiye kalan iki isim, Gökhan’ın takımından Kaya Aslantepe ile Ebru Gündeş’in takımından Elnur Huseynov oldu.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ ELNUR HÜSEYNOV

Elnur Hüseynov birincilik performansı için İngilizce romantik bir şarkı söyledi. Elnur Hüseynov final gecesinde iki kez aynı şarkıyı okudu. Kaya Aslantepe ise yine bir Ahmet Kaya şarkısı ve sazıyla birincilik için performans sergiledi. Halk oylaması sonucunda O Ses Türkiye birincisi Elnur Hüseynov oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu