Televizyon

O Ses Türkiye Çoban Seferov’un sesi ile çınladı

YouTube’da koyunları otlatırken söylediği bir parçasını paylaştığı bir videosu ile izlenme rekorları kıran Çoban Pervin Seferov izleyicinin yoğun talebi üzerine Acun Ilıcalı tarafından O Ses Türkiye yarışmasına çağrıldı. Juri üyelerinin bilmediği bu ayrıntı sonrasında Çoban Seferov O Ses Türkiye’deki performansı ile de göz doldurdu. Hangi juri üyeleri Seferov için döndü, Seferov kimi seçti? İşte dün gece TV8’de O Ses Türkiyeyi sesi ile çınlatan Seferov ve performansı…

O Ses Türkiye yarışmasına katılan Pervin Seferov, programın dün gece yayınlanmasını ardından da sosyal medyada gecenin en çok konuşulanı haline geldi. Azerbaycan’da koyun otlatırken söylediği türkü ile bir anda sosyal medyada ve Youtube’da dikkat çeken güzel sesli Seferov, dün gece Juri üyeleri önünde sınav verdi.

“Nazende Sevgilim” şarkısını seslendiren Pervin Seferov için Acun Ilıcalı, “”Sosyal medyada özellikle Twitter üzerinden bize birçok haber geldi. Pervin Seferov’un türkü söylerken ki videosunu paylaşanlar onu O Ses Türkiye’de görmek istedi. O Ses Türkiye sevenler sosyal medyadan istekte bulundu. Bizler de onları kırmayıp Pervin’i davet ettik.” dedi.

Pervin Seferov’un hikayesini bilmeyen juri üyeleri Seferov’u dinlediler. Yıldız Tilbe dışındaki juri üyeleri Seferov için dönerek onu ekiplerine katmak istediler. hikayesini bilmiyordu. Seferov; Athena Gökhan, Murat Boz ve Hadise arasından kendisi için ilk olarak butona basan Murat Boz’u seçti ve onun ekibine katıldı.

PERVİN SEFEROV KİMDİR?

Koyun otlatırken söylediği türkülerle fenomen olan Pervin Seferov aslen Azerbaycan, Neftçala kentine bağlı 400 haneli küçük bir köyde yaşıyor. 32 yaışndaki Pervin Seferov, arabesk, opera ve klasik tarzda şarkı söylemeyi sevdiğini belirtti ve “Enstrüman kullanmayı da biliyorum ama maddi imkânsızlıklar nedeniyle ses eğitimi alamadım.” ” dedi.

İşte Pervin Seferov’un O SES TÜRKİYE yarışması performansı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu