ManşetTelevizyon

O Ses Türkiye jürisi İrem Derici’yi fark edememiş!(Video)

Kalbimin Tek Sahibine ve Zorun Ne Sevgilim şarkılarıyla milyonların sevgilisi haline gelen başarılı popçu İrem Derici’nin 2011 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katıldığı ortaya çıktı.

Hülya Avşar, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hadise’den oluşan o zamanki jüriden tek koltuığunu döndüren isim Hülya Avşar olmuş ve Avşarkızı  ‘Size inanmıyorum, bende mi bir anormallik var’ diyerek şaşkınlığını getirmiş, Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz’dan oluşan jüri de: ‘Bir sen normalsin hepimiz anormaliz’ diyerek Avşar’ı ‘ti’ye almışlardı.

irem-derici-o-ses-turkiye

 

ÜÇÜNÜN TOPLAMI İREM DERİCİ ETMİYOR

Dijital platrformda 71 milyon barajını aşan İrem Derici’ye o gün ‘burun kıvıran’ jüri üyelerinin en çok ilgi gören videolarına bakıldığında İrem Derici’nin bariz bir üstünlüğü dikkat çekiyor.

Murat Boz’un Gülşen’le düeti ‘İltimas’ 30 milyon kez görüntülenme barajını aşarken, Hadise’nin Nerdesin Aşkım’ı da 17 milyonu geçti. Mustafa Sandal da Aşka Yürek Gerek’le beş milyon barajına dayanmış durumda.

Üç sanatçının bu performanslarının toplamı da İrem Derici’nin nisan ayında piyasaya sürdüğü teklisi ‘Kalbimin Tek Sahibi’nin yanına yanaşmaya yetmiyor.

Gerçekten de yaşanılanlara bakılırsa Hülya Avşar’ın Hande Yener’den sonra sesin kumaşını fark etme konusundaki başarısı bir kez daha kendini göstermiş oldu.

İşte, İrem Derici’nin O Ses Türkiye’deki performansı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu