Televizyon

O Ses Türkiye’de ‘Benimle sevgili olur musun’ sorusu Hadise’ye zor anlar yaşattı

TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye’nin Pazar akşamı yayınlanan bölümünde jüri üyesi Beyazıt Öztürk’ün Benimşle sevgili olur musun sorusu stüdyoda heyecana neden oldu. Beyazıt Öztürk, Hadise’ye yaptığı teklif herkesi şoke etti. Beyaz, Hadise’nin yanına giderek ‘Çok içten söylüyorum. Benimle sevgili olur musun?’ diye sorması programa adeta damga vurdu.

STÜDYO BUZ KESTİ

Acun Ilıcalı’nın sunumuyla TV8’de ekrana gelen O Ses Türkiye’nin Pazar akşamı yayınlanan son bölümünde sahnede başarılı bir performans sergileyen Arif Erdoğan’ı jüri üyeleri takımlarına katmak için mücadele ederken, Beyaz’ın Hadise’ye sorduğu soru herkesin ağzını açık bıraktı. Hadise bu teklif karşısında ne diyeceğini bilemedi, ünlü popçunun yaşadığı şok yüzünü de yansıdı. Beyazıt Öztürk’ün amacı daha sonra ortaya çıktı.

GERÇEK SONRA ANLAŞILDI

Hadise, sahnede bulunan Arif Erdoğan’a tam vaatte bulunurken Beyaz araya girdi ve ‘Çok içten bir şey söyleyeceğim. Hadise benimle sevgili olur musun?’ dedi. Beyaz’ın bu teklifi sonrası Hadise ve seyirciler büyük şaşkınlık yaşadı. Beyaz’ın sözleri karşısında donup kalan Hadise teklifin şaka olduğunu anlayınca ‘Ben ne soru gelirse gelsin büyüklere saygı duyarak dinlerim’ dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu