Televizyon

O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş’in yerine kimin geldiğini Acun Ilıcalı açıkladı

O Ses Türkiye’deki jüri üyeliğini özel nedenlerden dolayı bıraktığını açıklayan Ebru Gündeş’in yerine kimin geleceği belli oldu. Hadise, Murat Boz ve Hakan-Gökhan Özoğuz’un yanında jüri koltuğunda oturacak isim Sibel Can olacak.

Üç sezondur oturduğu jüri koltuğunu bu sene bırakan Ebru Gündeş, ayrılığı; “O Ses Türkiye ise kocaman bir kadro benimle veya bensiz varlar ve hep de olacaklar inşallah… O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı’dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı. Acun ve Acun Medya -Tv 8 ailesi başta olmak üzere Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan hepinize minnettarım, sizleri iyi ki tanıdım iyi ki hayatımdasınız ve çok seviliyorsunuz…” mesajı ile duyurmuştu.

Sibel Can jüri koltuğuna oturuyor

Ebru Gündeş’in ayrılığının ardından yeni jüri üyesinin kim olduğunu Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından duyurdu. Böylece, O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda Ebru Günde’in yerine Sibel Can jüri üyesi olduğu kesinlik kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu