MagazinTelevizyon

O Ses Türkiye’de koltuğunu kaybeden juri üyelerinin yerlerine kimler geliyor?

O Ses Türkiye adlı fenomen ses yarışması programında tüm taşlar yerinden oynuyor, dengeler değişiyor. 6 yıldır O Ses türkiye jurisinde değişmeyen tek isim olan Hadise’de koltuğunu kaybedenler arasında. Koltuğunu kaybetmeyen tek isim kim? O SeS Türkiye’de Yıldız Tilbe bu yıl juri mi oluyor? İşte merak edilen tüm soruların cevabı…

O Ses Türkiye’de yeni sezonda bambaşka bir juri izleyiciyi ve yarışmacıları bekliyor olacak. İddialara göre; Murat Boz dışındaki tüm juri üyeleri gidiyor. Hadise’nin yerine gelecek isim ise Yıldız Tilbe olacak iddiaları kulislerde yankılanıyor. Acun Ilıcalı radikal bir kararla O Ses Türkiye jurisini değiştirme kararı aldı. Hadise O Ses Türkiye’yi zirvede bırakmış oldu.

Yeni sezonda O Ses Türkiye’de kimler juri üyesi olacak?

O Ses Türkiye için yeni sezon hazırlıkları başladı. Acun Ilıcalı’nın; Sibel Can, Hadise, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin yerine yeni isimler düşündüğü söyleniyor. Hadise’nin yerine Yıldız Tilbe; Sibel Can’ın yerine ise Deniz Seki isminin programa dahil edileceği söylentileri magazin kulislerinde konuşuluyor.

O Ses Türkiye ne zaman başlayacak?

2017-2018 yeni sezonunun 2 Ekim 2016 Pazar günü saat 20:00’da Tv8 ekranlarında olması bekleniyor. .

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı