Televizyon

O Ses Türkiye’nin jürisinde bir ayrılık daha…Yeni sezonda koltuğunda oturmayacak?

Yeni sezona girilirken TV8’in amiral programı O Ses Türkiye’den yeni haberler geliyor. Yeni sezonda özellikle yarışmanın jürisinin nasıl şekilleneceği büyük merak konusu. Yarışmada 5 sezondur jüri üyeliği yapan ve O Ses’in demirbaş yorumcusu gözüyle bakılan Gökhan Özoğuz’un vedasının ardından bir ayrılık haberi daha geldi. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe,  açıklamada yarışmada olmayacağını duyurdu.

YILDIZ TİLBE YENİ SEZONDA O SES’TE YOK

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, “O Ses’te yokmuşum , olsun. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” notunu yazdı. Yıldız Tilbe’nin ayrılmasının ardından jüriye kimin geleceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Kanal D’de 20 yıldan uzun süre yaptığı Beyaz Show’u bitiren Beyazıt Öztürk de TV8’e transfer etmişti. Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda Ilıcalı’nın görevini üstlenirken hem de jüri üyeliği yapması gündemde. Yeni sezonda jüride yer alması kesin olan isimler ise Hadise ve Murat Boz  oldu. Tilbe’nin vedasından sonra ise bir ünlü isim daha yarışmaya jüri olarak katılması bekleniyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı