Televizyon

O seyirci sorusu canlı yayında Cansu Canan Özgen’i çileden çıkardı!(video)

Habertürk ekranlarında yayınlanan ve Cansu Canan Özgen’in sunduğu Öteki Gündem’in konuğu Prof.Dr. Mehmet Mehmet Okuyan’dı. Kur’anda Haram ve Günahlar başlıklı programda seyirciden gelen bir soru programın sunucusu Cansu Canan Özgen’i adeta çileden çıkardı. Başarılı sunucu dakikalar geçti ama bir sakinleşemedi. Özgen, Prof. Okuyan’ın araya girmesiyle bir müddet sonra ancak sakinleşebildi. Peki, genç sunucuyu çileden çıkaran seyirci sorusu neydi?

“Müslümana helal olmayan haram olan bir bayanla nasıl sohbet edilir; bu nasıl bir durumdur hocanız açıklayabilir mi?” işte bu soruyu canlı yayında izleyici ile paylaşan Cansu Canan Özgen’in bu dakikadan itibaren oldukça asabi halleri dikkatlerden kaçmadı.

Destekten TR

Programın konuğu Mehmet Okuyan, her ne kadar o sorunun muhatabı sen değilsin benim aslında dese de genç sunucu dakikalarca soru hakkında konuşmadan edemedi.

Destekten TR

İşte, Cansu Canan Özgen’in çileden çıktığı o anlar:

Destekten TR

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR