Yerli Dizi

Ocakta Show TV’de başlayacak olan Nöbet’in oyuncu kadrosu belli oldu

Pana Film’in yeni dizi projesi Nöbet’ten yeni haberler geliyor. Uzun zamandır merakla beklenen ve kadrosu büyük bir titizlikle  oluşturulan dizinin oyuncu kadrosu netleşti. Ayrıca Nöbet’in yayınlanacağı tarih olarak Ocak ayı veriliyor. Ocak’ta Show TV’de seyirciyle buluşacak olan dizi, hem hikayesi hem oyuncu kadrosuyla Show TV’nin son dönem en iddialı dizi projesi olarak değerlendiriliyor.

ANTALYA ELMALI’DA KASABA İNŞA EDİLDİ

Necati Şaşmaz yapımcılığında gerçekleşecek dizi için Antalya’da adeta yeni bir kasaba inşa edildi. Dizinin çekimlerinde karakol olarak kullanılan eski Binaya 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapıldı.

NÖBET’İN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yeni sezonun en iddialı dizisinin başrollerinde Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt ve Kürşat Alnıaçık yer alıyor.

200 KİŞİLİK EKİP OLUŞTURULDU

Çekimlerde kullanılması için askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar temin edildi. Sadece kamera arkasında 200 kişinin çalışacağı dizi Antalya Elmalı’da çekilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu