Kültür-Sanat

Oda Tiyatrosu’nun ölüm-kalım savaşı….Tiyatroseverlerin desteğini bekliyor

Koronavirüs salgınında zarar gören birçok sektörden biri de kuşkusuz özel tiyatrolar oldu. Sahnesi olmayan turne yapan tiyatrolardan daha fazla, kendine ait salonu olan ekipler en fazla zararı gördü. Bu süreçte zor günler yaşayan Oda Tiyatrosu, zor günleri geride bırakmak için tiyatroseverlerin desteğini bekliyor.

30 yıllık bir sanat geçmişine sahip olan Oda Tiyatrosu son on yıldır Mecidiyeköy’deki sahnesinde kendi oyunlarını sergilemekle kalmıyor, birçok ünlü tiyatroya ya da amatör tiyatrolara da sahnesini açıyor.

Ancak bu son dönemde Oda Tiyatrosu’nun salonu kapanma tehlikesi yaşıyor. Mülk sahibinin kiralarını yarı yarıya düşürmesi bile soruna çare olmazken kira, elektrik, su faturaları gibi giderler de ödenemiyor. Ekim ayında sezon açılana kadar, tamamen kapanmamak için tiyatro, sanatseverlerin desteğine ihtiyaç hissediyor.

Oda Tiyatrosu, zor günleri atlatmak için yeni bir destek kampanyasıyla gündemde. Kampanyada Oda Tiyatro’suna destek olan sanatseverlere;

  • 100 kişiye Kaan Erkam’dan imzalı kitap hediye ediliyor.
  • 75 kişiye en az üç ayrı oyun için çift kişilik bilet verilecek.
  • 20 kişiye tiyatro, beden dili ve diksiyon eğitim paketlerinden verilecek.
  • 20 kişiye de performans sahnelerinde sergilenen müzikallere çift kişilik özel davetiye verilecek.

ODA TİYATROSU’NA DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu