MagazinTelevizyon

Ödülü geri alınan Enes Batur’dan “özürsüz”açıklama

44. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “En İyi YouTuber” ödülü alan Enes Batur’un ödülünün alınmasının yankıları devam ediyor.  Youtube kanalı için çektiği bir  videosunda “çocuklara kötü örnek olabilecek görüntüler” ve cinsel göndermeler bulunduğu gerekçesiyle ödülü geri alınan Enes Batur, konuyla ilgili açıklama yaptı. Habertürk TV’de Oylum Talu’nun sunduğu Burası Haftasonu programında konuşan Enes Batur “canları sağolsun” diye konuştu. Batur, eleştiriye son derece açık olan videosu için özür dilemekten kaçındı.

“GEÇMİŞ VİDEOLARIMDA BİRAZ AĞIR KONUŞUYORDUM!”

Enes Batur, Habertürk TV’de Oylum Talu’nun sunuculuğunu yaptığı Burası Haftasonu programına katıldı. Altın Kelebek Ödülü’nün geri alınmasında konusunda, şunları söyledi:

“Canları sağ olsun, bana bu ödülü oylarıyla destek veren ve her gün beni izleyip seven ailem kazandırmıştı. ‘Bu ödül benim’ demedim hiçbir zaman o yüzden de sadece benim elimden almış olmadılar ama bu bizim için her zaman zafer olarak kalacak ama yapacak da birşey yok. Ne fark eder ki? Ben her zaman ben olmaya devam edeceğim.

“AİLEM ÜZÜLDÜ”

Beni bir ödül verdikleri için yüceltmiş olabilirler ama beni yücelten aslında her gün bana destek veren ve o güzel mesajlarıyla yanımda olan ailem. Onlar üzüldü tabi, ben de onlar için üzülüyorum ama ne fark eder ki? Ben ödül aldığım için sizin karşınızda bir şeyler yapmıyorum ki.

“KONU KAPANSIN”

Çok yanlış bir algı yaratmaya çalışıyorlar, neden olduğunu bilmiyorum. Fazla da birşey söylemek istemiyorum uzatmak için, burada kapansın. Ben öyle bir şey yapmadım, geçmişteki videolarımda birazcık ağır konuşuyordum 1 veya 1,5 sene önceki videolarımda. İnternette o kadar fazla kötü şey var ki şu anda hala kötü içerikli videolar çeken veya bulunduran birçok kanal var. Ama ben 1,5 senedir buna dikkat ediyorum ve her zaman iyi örnek olmaya çalışıyorum, asla kötü şeylere teşvik etmemeye çalışıyorum.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu