GündemManşet

Öğrenciye şiddet videosundaki dayakçı öğretmene soruşturma

İzmir Kemalpaşa 75. Yıl Ortaokulu’nda yaşanan öğrenciye şiddet olayı sosyal medyanın gündeminde. Olay sıcaklığını koruyor. Sosyal medyada dönen video, adeta infiale neden oldu. Bahsi geçen müdür yardımcısıyla ilgili soruşturma başlatıldığı haber veriliyor.

İzmir Kemalpaşa 75. Yıl Ortaokulu’nda yaşanan ve 2018’de gerçekleştiği öğrenilen öğrenciye şiddet olayının görüntüleri sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.Yayınlanan videoda okulun müdür yardımcısının Beden Eğitimi dersine spor kıyafetleri getirmeyen öğrenciyi darp ettiği ortaya çıktı.Aynı müdür yardımcısının başka öğrencilere de şiddet uyguladığı ancak ispatlanamadığı için suç duyurusunda bulunulamadığı iddia edildi.Bahsi geçen müdür yardımcısıyla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

OKULDAN SÖZ KONUSU GÖRÜNTÜLERE YALANLAMA

İzmir Karabağlar 75. Yıl Ortaokulu’ndan yapılan açıklamada ise söz konusu görüntülerin okulla bir ilgilisinin bulunmadığı belirtildi. Yapılan açıklamada “Sosyal medya ve sanal ortamlarda Müdür Yardımcısının bir öğrenciye şiddet uyguladığı iddiası ile ilgili yayınlanan görsel, içerik ve haberlerin okulumuz ile herhangi bir ilgisi yoktur. ” ifadeleri kullanıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu