Yerli Dizi

Öğretmen dizisinde Ceren Moray’a Aslı Enver imajı mı yapıldı?

Öğretmen dizisindeki bir detay sinema ve dizi yazarı Murat Tolga Şen’in dikkatinden kaçmadı. Hikayesiyle ekranda farklı bir konuma gelen başrolünde İlker Kaleli ve Ceren Moray’ın boy gösterdiği Fox TV’nin son dönem iddialı dizisi Öğretmen’de Ceren Moray’ın imajını görenlerin aklına Aslı Enver geldi.

CEREN MORAY VE ASLI ENVER’İ AYIRMAK ÇOK GÜÇ

Aslı Enver imajının bir tesadüf mü yoksa kasıtlı mı olduğu tartışma konusu oldu. Sinema ve dizi yazarı Murat Tolga Şen, YouTube kanalında bu detayla birlikte Öğretmen dizisini yorumladı.

Şen, yapım ekibinin saç ve makyaj üzerinden Ceren Moray’dan Aslı Enver yaratma düşüncesinin dikkatinden kaçmadığını ifade ederek, bu fikrin kendisine çok saçma geldiğini söyledi.

Murat Tolga Şen, bu konuda şunları söyledi:

“Ceren Moray kendisine ait bir fiziği olan ve iyi bir oyunculuğu olan birisi. Neden onu Aslı Enver’e benzetmeye çalışmışlar anlamadım. ‘Biz aslında bunu Aslı Enver’e teklif ettik ama paramız yetmedi ya da o başka bir projeye geçtiği için onun yerine Ceren Moray’ı oynattık. Onu da biraz ona benzetelim’ mi demek istemişler ki bu bence oyuncuya ayıp. Ama bu benim hüsnü kuruntum da olabilir..”

İşte, Murat Tolga Şen’in Öğretmen dizisi ve Ceren Moray’ın Aslı Enver’in imajına sahip olmasıyla ilgili yaptığı ilginç yorum:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu